R E K L A M A

+ +3 - Martial drugi raz z rzędu Graczem Meczu!

Nagrody i wyróżnienia xmilkaax @03.02.2016 | Przeczytano 1058 razy

Martial drugi raz z rzędu Graczem Meczu!

To było fantastyczne kilka dni dla Anthony'ego Martiala, który zdobył drugą z rzędu nagrodę Piłkarza Meczu, tym razem przeciwko Stoke City. Najlepszy był również w piątkowym pojedynku z Derby County.

Francuski napastnik we wtorek wieczorem po raz kolejny brylował i do strzelonej bramki dołożył asystę przy golu Wayne'a Rooneya, co dało wygraną 3:0 nad Stoke City.

Występ z "Garncarzami" zasłużenie dał mu większość głosów na najlepszego piłkarza meczu z 74 procentami. Rooney i Michael Carrick byli również nominowani do wyróżnienia przez MUTV.

Louis van Gaal pochwalił napastnika MU w swojej konferencji prasowej po meczu, mówiąc:

To bardzo zaskakujące, jeśli przychodzi się z ligi francuskiej do Premier League i można robić takie rzeczy, mając zaledwie 19 czy 20.

Zapytany czy miał rację wystawiając Martiala na skrzydle, menedżer dodał:

Nie, to jest zależne od kształtu zespołu i jego kolegów z zespołu. On lubi bawić się w pozycji rozgrywającego, gdzie teraz gra. Ale kiedy trzeba wystawić go po drugiej stronie, musi grać na drugiej stronę i grał tam również. Ale oczywiście kiedy gra w ten sposób, nie mam powodów, by to zmienić.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Anthony Martial, Louis van Gaal, Nagrody i wyróżnienia, Napastnicy, Piłkarz Meczu, Premier League, Stoke City, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (5)

Poziom: 48
dodano: 03.02.2016, 21:17, #5 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Chłopak jest niczym bomba, totalnh zabijaka, z charakterem, talentem, instynktem strzeleckim, jego pomysły na podania czy strzały naprawdę robią wrażenie, spokój na boisku...on poprostu gra w piłkę i wychodzi mu to świetnie. Jest również młodziutki a więc cała kariera stoi przed nim otworem i jeszcze jedno...jak na tak twardą ligę jaką jest liga angielska, Martial spisuje się znakomicie, wogóle nie widać ponimi jakiejś wielkiej tremy, słabej formy, poza boiskiem również wszystko gra. Rewelacyjny transfer to fakt...bardzo miło mnie...nas kibiców ten młodzian zaskoczyć, nic tylko życzyć mu zdrowia i wielu lat w United.

Pozdrawiam.
Poziom: 31
dodano: 03.02.2016, 19:30, #4 Zwiń/Pokaż komentarz solit
Jego gra robi wrażenie. Jeśli dalej tak pójdzie może zostanie legendą United.
Poziom: 63
dodano: 03.02.2016, 17:47, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Od razu widać, że jak jest wsparcie to Martial lepiej gra. Oby tak dalej, a Francuz jeszcze nie jedną brameczkę pyknie w tym sezonie, Roo tak samo. :)
Poziom: 38
dodano: 03.02.2016, 14:32, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Barbarzyńca
Jak jeszcze 2 skrzydło zacznie funkcjonować to ciężar zostanie zdjęty z Martiala. Wtedy będzie mu jeszcze łatwiej pokazywać swój talent.

Podoba mi się jego współpraca z Roo i Matą fajnie się wczoraj odnajdywali na boisku no i wchodzący na skrzydło Borthwick-Jackson (można dobrze grać za małą kasę można ;) )
Poziom: 46
dodano: 03.02.2016, 16:46, #1 Zwiń/Pokaż komentarz oma45
Drugiego skrzydła nie ma. Świetnie zauważyłeś kooperacje tych trzech graczy i faktycznie wczoraj wyglądało to miło. Jak ktoś wczesnej pisał ,szkoda że Mata gra dobrze gdy całe United również gra.

Komentarze (5)