R E K L A M A

+ +2 - "Martial będzie coraz lepszy"

Kadra xmilkaax @11.02.2016 | Przeczytano 1232 razy

"Martial będzie coraz lepszy"

Michael Carrick pochwalił Anthony'ego Martiala za "znakomity wpływ" na Manchester United i stwierdził, że Francuz już poprawił swoją grę podczas jego ekscytującego pierwszego sezonu na Old Trafford.

Martial zdobył już 9 bramek w 30 występach od finalizacji transferu z AS Monaco latem ubiegłego roku. Statystyki te są wielce imponujące i można sugerować, iż Francuz zrobił na kibicach ogromne wrażenie z jeszcze bardziej konsekwentnymi i wpływowymi występami w ataku.

Wicekapitan MU Carrick widzi w Martialu wielkie umiejętności, a jego jedynym zmartwieniem jest to, że kibice będą mieć coraz to większe oczekiwania wobec 20-latka.

Wachlarz jego umiejętności jest ogromny. Potencjał z pewnością istnieje w nim. Łatwo zapomnieć jednak o jego wieku i jak mało grał w piłkę do tej pory. Mieć taki wpływ na tym etapie z wielkimi oczekiwaniami i sposób w jaki on sobie z tym wszystkim poradził - wspaniałe.

Jego występy były bardzo dobre. Myślę, że musimy zrozumieć, że czasami może być tak, że nie będzie tym błyszczącym elementem i będzie mieć dni gorsze i to jest zrozumiałe. Ale z czasem będzie się poprawiać, a ja już widziałem dużą poprawę w tym krótkim okresie czasu. Mam nadzieję, że ten trend będzie kontynuowany, bo Martial jest coraz lepszy.

Oprócz swoich bramek i asyst, jednym z największych atutów Martiala jest jego nieomylna zdolność do dryblowania pilnujących go obrońców, a Carrick przyznaje, że jego kolega musi być koszmarem dla obrońców rywali.

Sprawia, że ​​dryblingi wyglądają tak łatwo. To wygląda prawie tak, jakby on naprawdę nie biegł szybko, ale i tak zrobi serię dwóch lub trzech zwodów, by ominąć graczy.

 

Na pewno nie chciałbym być w obronie przeciwko niemu jeden-na-jeden, bo kiedy już Ciebie ominie i dostanie trochę wolnej przestrzeni, chwila moment i jest daleko! Był tak skuteczny dla nas w ciągu ostatnich kilku meczów.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Anthony Martial, Forma, Michael Carrick, Napastnicy, Premier League, Talenty

Komentarze (2)

Poziom: 38
dodano: 12.02.2016, 06:58, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Barbarzyńca
Dobre wejście w sezon i niezła dyspozycja, ale były też mecze obok, których przechodził jak cień. Wie co robi i w tak młodym wieku ma wpływ na wyniki United. Czasem te jego dryblingi mnie wkurzają bo widać, że może podać, ale to uroki młodości :)
Mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijał i mocno przyczyni się do powrotu United na należne mu miejsce :)
Poziom: 32
dodano: 11.02.2016, 17:59, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Misiekxx96
Chłopak jest jeszcze bardzo młody, ale i tak trzeba powiedzieć że bardzo dobrze radzi sobie w United. To oczywiste że Martial będzie coraz lepszy, ma duży potencjał moim zdaniem a United to bardzo dobre miejsce dla niego aby jeszcze bardziej się rozwinąć i doskonalić swoje umiejętności. Także myślę że Martial ma dobre warunki do tego aby stać się jeszcze lepszym zawodnikiem.

Komentarze (2)