+ +1 - Po meczu rezerw już 17 kontuzjowanych!

Kontuzje Red_Devil @01.03.2016 | Przeczytano 2201 razy

Po meczu rezerw już 17 kontuzjowanych!

W meczu rezerw z Middlesbrough (2:1) kontuzji doznał prawy obrońca Donald Love. Tym samym liczba niedostępnych zawodników na mecz Premier League z Watfordem wynosi 17!

21-letni Walijczyk chciał pomóc kolegom pokonać Boro, ale sam musiał opuścić boisko w 28. minucie. Love zadebiutował w pierwszej drużynie w przegranym 1:2 meczu z Sunderlandem, a później zagrał też w Lidze Europy z Midtjylland (1:2).

Plusem dla Louisa van Gaala jest fakt, że Adnan Januzaj rozegrał 60 minut bez urazu i tym samym Belg wraca do kondycji meczowej. Holender jednak będzie miał ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze kadry meczowej na starcie z Watfordem. Spotkanie 28. kolejki Premier League już jutro.