R E K L A M A

+ +2 - "Fellaini zachowuje się na boisku jak bandyta"

Wypowiedzi pomeczowe Wazza @18.03.2016 | Przeczytano 2013 razy

"Fellaini zachowuje się na boisku jak bandyta"

Będący na sportowej emeryturze Howard Webb był jednym z gości pomeczowego studia rewanżowego spotkania United - Liverpool. Anglik nie zostawił suchej nitki na jednym z pomocników United za jego agresywną grę łokciami.

Marouane Fellaini uniknął kary od UEFA po pierwszym spotkaniu na Anfield. Belg w przegranym 0:2 meczu zaatakował Emre Cana łokciem, ale na szczęście umknęło to sędziemu. Komisja dyscyplinarna UEFA uznała, że nie będzie karać Fellainiego za ten występek.

Widocznie Belg nie wyciąga jakichkolwiek wniosków ze swojej niebezpiecznej gry, ponieważ znów to zrobił. Tym razem jego "ofiarami" stali się Dejan Lovren oraz Roberto Firmino. Były już sędzia piłkarski Howard Webb w ostrych słowach wypowiedział się o grze Fellainiego w rewanżowym spotkaniu z Liverpoolem.

Bycie pod grą na każdym centymetrze murawy, a bycie boiskowym bandytą to dwie różne sprawy. Wygląda na to, że on nie potrafi grać bez machania na lewo i prawo swoimi łokciami. Moim zdaniem już po pierwszym meczu powinien być zawieszony, ale UEFA widocznie nie chciała tego [uderzenia Cana] zobaczyć.

 

Jego walka z Canem była kontynuowana w drugim spotkaniu na OT, ale tu Fellaini słusznie dostał tylko żółtą kartkę, w tym starciu nie widziałem przemocy z jego strony. Ale już jego starcie z Lovrenem to powinna być czerwona kartka. Lovren trzymał go, to fakt, ale czy to jest powód by zdzielić go łokciem?!? Nie, oczywiście że nie. Przecież on miał przy tym zaciśniętą pięść, specjalnie użył większej siły i strzelił go w tył głowy. Powinien zostać za to usunięty z boiska.

 

Sędziując wszyscy wiemy, jak gra Fellaini, wiedzieliśmy to przez całą jego karierę, ale teraz jak widzę, z wiekiem jest coraz gorzej i gorzej u niego. W każdym meczu nie może przejść przez grę, nie parkując swojego łokcia na czyjejś twarzy.

 

Powinien obejrzeć czerwień, krótko i na temat, ciągle jednak z tygodnia na tydzień udaje mu się zwiać bez kary. Myślę, że ludzie powoli mają dość jego popisów.


Źródło: ESPN FC

Tagi: Decyzje arbitrów, Faza pucharowa, Howard Webb, Liga Europy, Liverpool, Marouane Fellaini, Milorad Mažić, Sędziowie, Skandale, UEFA, Wypowiedzi pomeczowe, Zawieszenie

Ankieta - wypowiedz się!

Czy Fellaini powinien obejrzeć bezpośrednią, czerwoną kartkę w rewanżu z Liverpoolem?

Komentarze (6)

Poziom: 34
dodano: 19.03.2016, 10:39, #6 Zwiń/Pokaż komentarz MarcinekMU
A później jest wielce zaskoczony że kartkę dostaje
dodano: 19.03.2016, 07:13, #5 Zwiń/Pokaż komentarz jaras [73.134.9.***]
przyjdzie Murinho, pogoni tego nieudacznik i w przyszłym sezonie sprawa łokci ucichnie. Dziwi mnie jego obecność w 11 meczowej ale z idiotą lvg juz chyba nic mnie nie zaskoczy.
Poziom: 30
dodano: 19.03.2016, 00:06, #4 Zwiń/Pokaż komentarz kara466
"Ludzie powoli mają dość jego popisów"- w pełni się zgadzam.
Nie dość, że Fellaini gra źle, albo jeszcze gorzej to w dodatku zachowuje się jak pajac na boisku. Jeżeli już piłka jakimś cudem znajduje się koło niego ponieważ jest zagrana na walkę w powietrzu to albo właśnie zdzieli kogoś łokciem, a później macha rękami, że nic się nie stało, albo co gorsze- futbolówka spada mu na nogę, odbija się od niej i leci 10 metrów w bok.
Moim zdaniem aktualnie Belg powinien zajmować jakieś wygodne miejsce na trybunach i szybko z niego nie wstawać, bo swoją grą sprawia mi tylko i wyłącznie przykrość optyczną...
Poziom: 43
dodano: 18.03.2016, 19:26, #3 Zwiń/Pokaż komentarz raf83 (2/3)
łokcie to jedno ale przecież w pierwszym meczu przy linii mało nie urwał nogi komuś z poolu. zagranie bezmyślne, brutalne i tylko przypadek sprawił że nie trafił w nogę tylko przeszył powietrze. generalnie fellaini to tykająca bomba i nigdy nie wiesz czy zespół nie zapłaci za jego głupotę.
Poziom: 32
dodano: 18.03.2016, 17:39, #2 Zwiń/Pokaż komentarz TweOczyZielone
Wiecznie te łokcie, albo jest po prostu chamem, albo to jest jego instynktowny ruch podczas walki o piłkę, jednak to go nie usprawiedliwia. Na czerwoną nie, żółtą jak najbardziej.
Poziom: 52
dodano: 18.03.2016, 17:38, #1 Zwiń/Pokaż komentarz adam60
Przykro mi to mówić, ale w pełni zgadzam się z Webbem. Lubię ostrą grę, ale celowe walenie przeciwników w twarz z łokcia jest zwykłym chamstwem. A tego już nie znoszę. Gdyby to był jednorazowy wybryk, spoko, zdarza się. Ale on tak gra co mecz i LvG powinien, w mojej opinii, porozmawiać z nim na ten temat i oduczyć go tego. Bo to się w końcu skończy czerwoną kartką i trzeba będzie biegac w 10.

Komentarze (6)