+ +2 - Rezerwy remisują z Chelsea

U-23 i U-18 xmilkaax @05.04.2016 | Przeczytano 1090 razy

Rezerwy remisują z Chelsea

Manchester United zakończył 100% passę zwycięstw na Old Trafford i w końcu zremisował z rówieśnikami z Chelsea 1:1. Na trybunach zasiadło blisko 10 tysięcy widzów.

Zawodnicy United, którzy składali się z dziewięciu graczy pierwszego zespołu, potrzebowali gola w drugiej połowie kapitana Jamesa Weira, by zapewnić sobie cenny punkt po objęciu prowadzenia przez Chelsea, gdy Kasey Palmer pokonał golkipera MU w 17. minucie.

Remis oznacza, że Diabły tracą do prowadzącego w tabeli Sunderlandu już 4 oczka, ale trzeba zaznaczyć, że MU ma 3 zaległe mecze do rozegrania, więc ta różnica punktowa może zostać szybko odrobiona.

W pierwszym składzie MU zagrali rekonwalescenci Phil Jones i Ashley Young, a także powracający po kontuzji Cameron Borthwick-Jackson.

Swoje szanse mieli Young, Donald Love czy też Joe Riley, ale to Weir dał Diabłom w 61. minucie cenny punkt.

UNITED 1:1 CHELSEA
Premier League U-21, 4 kwietnia 2016, Old Trafford
Strzelcy bramek: James Weir (61.) - Kasey Palmer (17.)

UNITED: Johnstone - Riley, Williams, Jones (Redmond 76.), Borthwick-Jackson - McNair, Love - Varela, A.Pereira (Rothwell 88.), Weir - Young
Niewykorzystane zmiany: J.Pereira, El Fitouri, McTominay

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Andreas Pereira, Ashley Young, Cameron Borthwick-Jackson, Chelsea, Devonte Redmond, Donald Love, Guillermo Varela, James Weir, Joe Riley, Joe Rothwell, Old Trafford, Paddy McNair, Phil Jones, Premier League, Remis, Rezerwy, Ro-Shaun Williams, Sam Johnstone