R E K L A M A

+ +1 - Martial: "Chcę uszczęśliwiać kibiców"

Nagrody i wyróżnienia xmilkaax @04.05.2016 | Przeczytano 1143 razy

Martial: "Chcę uszczęśliwiać kibiców"

Anthony Martial chce spłacić dług wdzięczności kibicom Manchesteru United, którzy w poniedziałek wieczorem wybrali jedną z jego bramek na Bramkę Sezonu. Francuz chce zdobyć dla kibiców FA Cup.

Tysiące fanów zagłosowało na jego bramkę przeciwko Liverpoolowi (3:1) i uznało ją za najlepszą w sezonie 2015/16.

Czuję się absolutnie wspaniale zdobywając ten zaszczyt. Mam nadzieję, że mogę zdobyć o wiele więcej bramek w przyszłości dla Manchesteru United.

Na drodze po upragniony tytuł MU stanie Crystal Palace. Anthony nie może się doczekać finału w dniu 21 maja na Wembley i chce zdobyć trofeum, również dla kibiców.

Nie mogę się doczekać, aby tam wrócić i spróbować zdobyć ten puchar. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć jakieś trofeum i oczywiście tym samym uszczęśliwić kibiców.

Zwycięska bramka przeciwko Liverpoolowi była także pierwszą z jego 15 bramek dla klubu do tej pory i jak sam przyznaje, nie mógł wybrać lepszego scenariusza, jeśli chodzi o początek kariery w nowym klubie.

Jestem świadomy ogromnej rywalizacji pomiędzy dwoma klubami, więc to było idealne wejść z ławki i zdobyć gola w tych okolicznościach.

Kolejne bramki dla United, dające m.in. finał FA Cup z Crystal Palace na Wembley, doprowadziły do stworzenia przez kibiców piosenek, wyśmiewających nagłówki gazet z czasu przenosin Martiala na Old Trafford, które mówiły, że ogromna gotówka za transfer napastnika to "strata pieniędzy".

Podczas gdy 20-letni napastnik oczywiście z zadowoleniem przyjmuje wsparcie od kibiców, upiera się też, że cena nigdy nie była ciężarem dla niego, mimo iż stał się najdroższym nastolatkiem.

Nigdy nie czułem żadnej dodatkowej presji. Jedyną presję, którą czuję to presja, by spełnić swoje założenia o dobrej pracy i ciężko pracować przez cały sezon, aby pomóc zespołowi. To jest to, co mnie napędza. Myślę, że w tym względzie kwota odstępnego mnie nie dotykała.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Anthony Martial, Bramka roku, FA Cup, Kibice, Liverpool, Nagrody i wyróżnienia, Napastnicy, Transfery

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 04.05.2016, 10:03, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
To finał zagramy z Crystal Palace, oby nasi wygrali ten mecz i zdobyli puchar.
Martial okazał się mega piłkarzem, niech Depay się wkońcu obudzi, niech Lingard poprawi swoją skuteczność i Herrera weźmie ciężar rozgrywania na swoje barki, a naprawdę może stać się silni w nowym sezonie.

Sezon nie jest w naszym wykonaniu powalający, ale tacy piłkarze jak Martial sprawiają, że w oddali widać iskierkę nadzieji na lepsze jutro.

Pozdrawiam.

Komentarze (1)