R E K L A M A

+ +1 - Atak na Ryana Giggsa

Kadra xmilkaax @06.05.2016 | Przeczytano 2415 razy

Atak na Ryana Giggsa

Dokładnie dwa lata temu - 6 maja 2014 roku - Ryan Giggs rozegrał ostatni mecz w barwach Manchesteru United. Ktoś postanowił zepsuć święto legendzie Czerwonych Diabłów.

Brytyjskie media podają, że w piątek rano do domu Ryana Giggsa wezwano policję. Ogrodzenie posiadłości byłego piłkarza Manchesteru United zostało zniszczone przez nieznanych sprawców. Na posesji, której właścicielem jest słynny Walijczyk, pojawiły się napisy: "oszust" i "walijska p***a".

Kolorowe media spekulują, że ten incydent to odpowiedź na rewelacje tabloidów, które kilka dni temu pisały o romansach Giggsa z kelnerkami z jego restauracji. Po ujawnieniu tych informacji żona byłego piłkarza MU - Stacey - zdecydowała się odejść od gwiazdora futbolu.

Związek pary przeżywał poważny kryzys w 2011 roku, kiedy media opisywały sprawę niewierności Giggsa. Zdradzał żonę z gwiazdą brytyjskiej edycji "Big Brothera" (Imogen Thomas) oraz z małżonką własnego brata.


Źródło: sportowefakty

Tagi: Bezpieczeństwo, Jubileusze i rocznice, Kibice, Konflikty, Ryan Giggs, Skandale, Sprawy prywatne

Komentarze (6)

Poziom: 48
dodano: 08.05.2016, 02:05, #6 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Jak robią to zwykli ludzie? No robią, później rodziny się donich nie odzywają i przyjaciele.
Giggs to znany człowiek więc i fani stracili szacunek do Rayana, jaki normalni ludzie więcej czy też mniej interesujący się piłką nożną.

Uwielbiałem Giggsa jako gówniarz, ale jego popisy z ptakiem na wolbości sprawiły, że teraz patrzę na Giggsa troche z obrzydzeniem. Szanuję go za wierność, gole, asysty, za te prawie 1000 meczy dla United...ale te jego popisy i zdrady to kompletna tragedia.

Szkoda mi Rayana...szkoda, że poza boiskiem nie był taki jaki na nim...czyli wspaniałym piłkarzem i człowiekiem.

Każdy ma swoje potrzeby? Jasne ale też trzeba odróżniać dobro od zła...a swoje życiestarać się przeżyć jak najlepiej.
Może Giggs wyciągnie wnioski i już nie będzie zachowywał się jak...

Pozdrawiam.
Poziom: 43
dodano: 07.05.2016, 10:11, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Razor1878
Problem Giggsa polega na tym że jest osobą medialną i wiele osób go zna i co za tym idzie wszyscy patrzą mu na ręce i teraz kiedy wyszło na światło dzienne jego romans z żoną brata a teraz to, to wszyscy nagle dostają pie*dolca, a jak tak robią zwykli ludzie to nikt nawet tego nie zauważa i wiele jest takich przypadków tylko po prostu się o nich nie mówi. Na dodatek Ryan to tylko człowiek on tez ma swoje potrzeby i to jest jego sprawa jak chce sobie ciupciać kelnerki to niech to robi tylko musi wsiąść odpowiedzialność w swoje ręce i liczyć się z tym że ludzie będą go wyzywać ale jeśli on na to zlewa to jest ok.
Poziom: 38
dodano: 07.05.2016, 08:51, #4 Zwiń/Pokaż komentarz blackrose
jakim prawem kogokolwiek oceniasz skro gówno wiesz o sprawie
Poziom: 43
dodano: 07.05.2016, 08:36, #3 Zwiń/Pokaż komentarz raf83 (2/3)
zastanawia mnie jaki wpływ ta cała historia będzie miała na karierę trenerską giggsa. zakładając , że jego kandydatura jest wciąż brana pod uwagę przez united, to czy klub tak dokładnie obserwujący zawodników pod względem nie tylko sportowym ale także osobowości, dojrzałości może przymknąć oko na taki obyczajowy skandal, który ciągnie się już z dobre 2-3 lata? obawiam się , że ta osobista sytuacja będzie miała większy wpływ na zawodowe życie walijczyka niż on sam mógł przypuszczać, bo czym innym jest piłkarz "skandalista" choćby dla swoich kolegów czy trenera a czym innym trener dla swoich piłkarzy.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.05.2016, 08:38

Poziom: 32
dodano: 07.05.2016, 02:22, #2 Zwiń/Pokaż komentarz TweOczyZielone
Zawodowo - Gwiazda, bohater
Prywatnie - Szmaciarz
Nie każdy jest idealny, jednak nie interesujmy się tym w co kto inny wkłada swojego fiuta, raz to pisałem i znowu to napisze, ponieważ to jest po prostu chore.
Poziom: 48
dodano: 06.05.2016, 21:02, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Już za łepka Giggs był moim idolem. Poświęcenie dla United, prawie 1000 meczy w koszulce Man.Utd., wyjątkowy reprezentant Walii, zdobywca wielu pucharów w Manchesterze United i co?

Na boisku Giggs był wyjątkowy, ale poza Old Trafford zawalił swoje życie prywatne.

Legenda i wspaniały piłkarza...w życiu osobistym dziad i szmaciarz.

Uwielbiałem Giggsa i szanuję go te dobre chwile, ale w normalnym życiu zawalił.

Pozdrawiam.

Komentarze (6)