R E K L A M A

+ +3 - Gracze Akademii nagrodzeni

Nagrody i wyróżnienia xmilkaax @13.05.2016 | Przeczytano 1773 razy

Gracze Akademii nagrodzeni

Czterech absolwentów Akademii Manchesteru United, którzy mieli okazję, by zrobić krok do pierwszego zespołu w Premier League w tym sezonie, zostało nagrodzonych za ich osiągnięcia.

Cameron Borthwick-Jackson, Donald Love, Marcus Rashford i James Weir otrzymali nagrody w piątek, aby docenić ich krok naprzód z zespołu Akademii do pierwszego teamu Manchesteru United.

Borthwick-Jackson był pierwszym z tej grupy, który wkradł sie do teamu MU i który zmienił Marcosa Rojo w wygranym 2:0 meczu z West Bromwich Albion na Old Trafford w listopadzie ubiegłego roku, natomiast Donald Love zagrał swój mecz w lutym, kiedy zastąpił Matteo Darmiana w przegranym meczu z Sunderlandem.

Rashford oczywiście skradł nagłówki gazet swoim debiutem w Premier League, kiedy strzelił dwa gole w wygranym 3:2 meczu z Arsenalem, trzy dni po strzeleniu dwóch bramek w debiucie w Lidze Europy w wygranej przeciwko Midtjylland.

Kapitan U-21 Weir zaliczył również swój pierwszy występ ligowy przeciwko "Kanonierom", wchodząc za Andera Herrerę.

CAMERON BORTHWICK-JACKSON
Debiut w Premier League: 7 listopada 2015 z West Brom (D)
Występy w 2015/16 i gole: 8 (5) | 0

Borthwick-Jackson powiedział:

To był prawdziwie emocjonujący dzień z debiutem w United, zwłaszcza na Old Trafford, marzenia się spełniają. Nie czułem się nerwowo, gdy wszedłem na boisko. Skupiłem się tylko by dobrze wejść w mecz i koncentrowałem się na swojej najlepszej grze, by pomóc drużynie wygrać. Zaangażowanie z pierwszym zespołem w tym sezonie było niesamowitym doświadczeniem i mam nadzieję, że mogę zbudować na moich występach swoją formę i nadal się poprawiać.

DONALD LOVE
Debiut w Premier League: 13 luty 2016 z Sunderlandem (W)
Występy w 2015/16 i gole: 1 (1) | 0

Love powiedział:

To były prawdziwe emocje, gdy otrzymałem powołanie od trenera z powodu urazu Matteo Darmiana w meczu z Sunderlandem i chciałem po prostu wyjść na boisko i dać z siebie wszystko. To było naprawdę rozczarowujące przegrać ten mecz. Dużo się nauczyłem z tego doświadczenia i mam nadzieję, że będzie więcej takich okazji w przyszłości.

MARCUS RASHFORD
Debiut w Premier League: 28 luty 2016 z Arsenalem (D)
Występy w 2015/16 i gole: 16 | 7

Rashford wspominał:

Nigdy nie zapomnę mojego debiutu w Premier League - czułem się jak we śnie i przyszedł on tak szybko po moim debiucie przeciwko Midtjylland. Zdobyć dwa gole z Arsenalem - to fantastyczne uczucie i co najważniejsze, pomogłem nam wygrać bardzo ważny mecz. Uwielbiam każdą minutę, w której byłem zaangażowany w grę w pierwszym zespole i to wiele dla mnie znaczy. Nauczyłem się już tak dużo, ale wiem, że muszę ciężko pracować i dalej starać się grać jak najlepiej dla zespołu.

JAMES WEIR
Debiut w Premier League: 28 luty 2016 z Arsenalem (D)
Występy w 2015/16 i gole: 0 (1) | 0

Weir:

Byłem bardzo dumny mogąc zagrać nawet przez kilka minut w tak ważnym dla nas meczu z Arsenalem. Marcus zdobył dwa genialne gole, a ja miałem przyjemność odegrać niewielką rolę w zdobyciu przez zespół ważnych trzech punktów.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Cameron Borthwick-Jackson, Donald Love, James Weir, Marcus Rashford, Nagrody i wyróżnienia, Nicky Butt, Premier League, Rezerwy

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 14.05.2016, 11:59, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Gratulacje dla wszystkich!!!!

Poazdrawiam.

Komentarze (1)