R E K L A M A

+ +1 - Mou pożegna się z 10 zawodnikami?

Transfery xmilkaax @11.07.2016 | Przeczytano 4368 razy

Mou pożegna się z 10 zawodnikami?

Menadżer Manchesteru United José Mourinho może sprzedać nawet 10 obecnych graczy Czerwonych Diabłów tego lata. Tak przynajmniej donoszą angielskie media.

Trener chce zostawić sobie 22 graczy pierwszego zespołu na przyszły sezon według The Sun, tym samym chce sprzedać Bastiana Schweinsteigera, Morgana Schneiderlina, Marcosa Rojo, Memphisa Depaya, Daleya Blinda, Juana Matę, Jamesa Wilsona i Adnana Januzaja.

Tymczasem Sky Sports donosi, że w planach Mourinho na kolejny sezon nie znajdzie się Tyler Blackett, który spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Celticu i Guillermo Varela.

Od czasu przejęcia sterów na Old Trafford Mourinho pozyskał już trzech graczy.

Obrońca Eric Bailly dołączył z Villarrealu, Henrich Mychitarian z Borussii Dortmund i Zlatan Ibrahimović na zasadzie wolnego transferu opuścił Paris Saint-Germain.


Źródło: MEN

Tagi: Adnan Januzaj, Bastian Schweinsteiger, Daley Blind, Guillermo Varela, James Wilson, José Mourinho, Juan Mata, Marcos Rojo, Memphis Depay, Morgan Schneiderlin, Spekulacje, Transfery, Tyler Blackett

Komentarze (4)

Poziom: 16
dodano: 12.07.2016, 22:43, #4 Zwiń/Pokaż komentarz BL3JMIS
To byłaby meega czystka. Prawda jest taka że ma zamiar sprzedać zawodników którzy nie stanowili o sile United. Jestem ciekawy ile w tym prawdy. Szczerze to nie wierżę w taką ilość zawodników.
Poziom: 47
dodano: 11.07.2016, 17:09, #3 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Spekulacje, spekulacje.
Cierpliwie poczekajmy, to zobaczymy, kogo Mou sprzeda.
Możemy jedynie mówić, kogo powinien się pozbyć.
Z nazwisk, które padły w tym newsie odstrzeliłbym w pierwszej kolejności Rojo, Wilson i Januzaj, też jak najbardziej do odstrzału, w przypadku Belga lepiej zrobić jakąś klauzulę pierwokupu, jak już, niż bawić się w kolejne nic niewnoszące wypożyczenia.
Osobiście nie wierzę, że z Adnana będzie jeszcze topowy gracz i zwyczajnie sprzedałbym go.
Blackett do odstrzału, Vareli szkoda za charakter, ale United to za wysokie progi, aż dziwne, że w newsie nie padło nazwisko Darmiana, którego posada też nie jest bezpieczna.

Resztę piłkarzy zostawiłbym, choć odejście Maty jest raczej nieuniknione.
A i oczywiście sprzedałbym Kulę u Nogi.
Poziom: 63
dodano: 11.07.2016, 16:30, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Tak niech najlepiej zostawi sobie tylko meczową 18, bo przecież w United kontuzje zdarzają się tak rzadko. Ja rozumiem budowę nowego zespołu, ale nie ograniczajmy tej drużyny do minimum. Tak jest młodzież, też w nią wierzę i liczę, że dostaną szansę, ale bez przesady.

Moim zdaniem do pewnego odstrzału powinni iść tylko Bastian, Rojo, Wilson, Blackett, szansę powinni dostać choć do zimy Depay, Mata, a cały sezon szansy dla pozostałych na pokazanie, że potrafią grać i są ważną częścią zespołu, czyli Morgana, Blinda. A jeśli chodzi o Varele i Januzaja to cóż niech spróbują coś pokazać, osobiście bardziej liczę na Urugwajczyka, Belg podążył chyba drogą Sterlinga.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.07.2016, 16:31

Poziom: 31
dodano: 11.07.2016, 15:29, #1 Zwiń/Pokaż komentarz __zmr__
Depay, Schneiderlin, Blind, zasługują na kolejny sezon, Mata wiadomo że nie dogada się raczej z JM.. szkoda bo do tej 22 łapie się spokojnie, dałbym jeszcze szanse Wilsonowi i Januzajowi na wypożyczeniach.

Komentarze (4)