R E K L A M A

+ +3 - Bailly graczem meczu z Bournemouth!

Nagrody i wyróżnienia xmilkaax @16.08.2016 | Przeczytano 1629 razy

Bailly graczem meczu z Bournemouth!

Eric Bailly zadebiutował w Premier League w barwach Manchesteru United i zdobył nagrodę najlepszego Gracza Meczu w wygranej 3-1 nad Bournemouth w meczu otwarcia sezonu.

To było drugie z rzędu takie osiągnięcie ex-gracza Villarealu, bowiem podobną nagrodę odebrał po wygranej w meczu o Tarczę Wspólnoty.

Reprezentant WKS był solidny w obronie i niweczył każdą groźną akcję Bournemouth. Bailly wygrał wszystkie pięć swoich powietrznych pojedynków na Vitality Stadium i w całym meczu odzyskał posiadanie piłki dla MU dziewięć razy, zdobywając pochwały od swojego menedżera Jose Mourinho.

Przy zakupie kogoś takiego jak on, zawsze mamy znak zapytania, czy jego osobowość dostosuje się do zupełnie innej sytuacji niż wcześniej. Gra w Hiszpanii różni się od gry w Anglii, gra dla Villarrealu różni się od gry dla United, gra o czwarte, piąte i szóste miejsce w tabeli różni się od gry dla tytułu, ale on pokazuje wielką osobowość, co jest niesamowite.

Doznał urazu przeciwko Leicester, ale nigdy nic nie powiedział i grał 90 minut. Następnego dnia nie mógł trenować i teraz trenował w sobotę z zespołem po raz pierwszy. Nie trenował przez cały tydzień z powodu urazu. Mieliśmy szczęście, ponieważ zrobił niesamowitą pracę z fizjoterapeutą i jednym z trenerów fitness i był w stanie dzięki temu zagrać w meczu z Bournemouth.

Mieć takich kolegów w obronie wokół ułatwia życie - zespół był bardzo solidny i zwarty w swej grze. Bailly miał Valencię po jego prawej stronie, Blinda po lewej i Marouane'a i Herrerę przed sobą i dzięki temu stworzyli stabilność. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​jest silny. I pokazuje swoje niesamowite cechy. 

Kapitan MU Wayne Rooney również uchylił czoła swojemu koledze z zespołu, mówiąc:

W ciągu ostatnich dwóch spotkań był fantastyczny. Jest jeszcze młodym chłopakiem, dlatego tak ważne jest, by nie spodziewać się po nim zbyt wiele i zbyt szybko.

Ale dobrze rozpoczął sezon i mam nadzieję, że dalej będzie to kontynuował, ponieważ jeśli poprowadzi swoją grę w ten sposób, będzie to wielki atut dla nas.

Bailly został wybrany zawodnikiem meczu przez kibiców United na Twitterze, zbierając 77% głosów, przed Antonio Valencią (14%) i Marouane'm Fellainim (9%).


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Bournemouth, Debiuty, Eric Bailly, José Mourinho, Nagrody i wyróżnienia, Piłkarz Meczu, Premier League, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (2)

Poziom: 43
dodano: 16.08.2016, 12:52, #2 Zwiń/Pokaż komentarz 4-Michael (2/3)
Według mnie ten transfer to był strzał w 10! Zdecydowanie Bailly ma papiery na świetnego zawodnika i myślę, że zapowiada nam się kapitalny stoper na lata.
Poziom: 39
dodano: 16.08.2016, 12:05, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Vethro
Imponuje mi z meczu na mecz coraz bardziej. Spokój, dobra dynamika, chłodna głowa, ale z odpowiednim temperamentem. Wie, kiedy przycisnąć rywala mocniej i sprawić, że ten będzie się bał kolejnych pojedynków. Wie również, kiedy spokojnie wyjaśnić przeciwnika, bez zdecydowanych fauli. Wiem, że to dopiero 2 spotkania, w których co prawda został graczem meczu, ale mam nadzieję, że będzie z niego przynajmniej po części nowy Vidić. Obrońca, którego od odejścia Serba i Rio Ferdinanda, zdecydowanie brakuje. Wyskakiwał Jones, którego zniszczyły kontuzje, miał dobre spotkania Smalling, miewał je również Blind, ale cieszy mnie, że Jose ściąga sobie gościa, którego przede wszystkim kojarzą fani La Liga i ewentualnie gracze football managera, bo nie sądzę, by każdy kibic piłki nożnej wiedział kto to Bailly i łączył go z MU, a ten mu się odpłaca dobrą grą. Oby tak dalej, obyśmy mieli z niego pożytek na lata.

Komentarze (2)