R E K L A M A

+ +6 - Mourinho o powodach wybrania MU

Premier League xmilkaax @22.08.2016 | Przeczytano 2829 razy

Mourinho o powodach wybrania MU

Jose Mourinho ujawnił, że odrzucił możliwość pracy w Hiszpanii oraz we Włoszech na rzecz pozostania w Premier League oraz objęcia posady w Manchesterze United.

Portugalczyk pozostawał bez pracy przez blisko sześć miesięcy po tym, jak został zwolniony z Chelsea w grudniu ubiegłego roku. Media wiele rozpisywały się na temat przyszłości Jose Mourinho, jednak pod koniec poprzedniego sezonu został oficjalnie ogłoszony jako następca Louisa van Gaala.  

Przed podpisaniem umowy z Manchesterem United, mogłem pójść do Włoch, a nawet Hiszpanii, tak jak robiłem to w przeszłości, ale Premier League jest wyjątkowa. W niektórych krajach, wielkie kluby zawsze chcą dominować i prześcigać inne, które stają się coraz mniejsze. W Anglii jest odwrotnie, tutaj wszystkie drużyny chcą być konkurencyjne

- powiedział Mourinho.  

Czasami zdarza się, że jestem trochę głupi w wyznaczaniu celów. Najgłupszą rzeczą w tym wszystkim jest chyba to, że chcę wygrać każdy mecz i każde trofeum, ale to jest niemożliwe. To, co musimy zrobić, to próba zwyciężania za każdym razem, kiedy jesteśmy na boisku. Na koniec zobaczymy, gdzie nas to zaprowadziło

- dodaje.

AUTOR: sebek9403


Źródło: .gazzettaworld.com

Tagi: José Mourinho, Manchester United, Transfery, Trenerzy

Komentarze (1)

Poziom: 45
dodano: 23.08.2016, 21:10, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Arek135
A czy ktoś na poziomie lub lepszym niż MU był Mourinho zainteresowany? Czy ktoś o takim budżecie lub lepszym? O takiej historii bądź lepszej? On chcąc się ciągle liczyć na arenie międzynarodowej musiał postawić na MU, a że swoją wypowiedzią z meczu MU Real miał zrobione podłoże to inna sprawa.

Komentarze (1)