R E K L A M A

+ +3 - Pereira wypożyczony do Grenady

Wypożyczenia xmilkaax @26.08.2016 | Przeczytano 1696 razy

Pereira wypożyczony do Grenady

Manchester United wypożyczył Andreas Pereirę do hiszpańskiej Grenady. Brazylijski piłkarz urodzony w Belgii spędzi tam najbliższy sezon.

Wcześniej na konferencji prasowej José Mourinho zasugerował, że pomocnik jest bliski sfinalizowania swojego wypożyczenia, teraz potwierdza to jednak sama Granada. 

Gracz będzie trenować z zespołem od jutra, a oficjalnie zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu.

Granada po pierwszej kolejce La Ligi zajmuje 11. miejsce w tabeli po remisie 1-1 z Villarealem.


Źródło: granadacf.es

Tagi: Andreas Pereira, Granada, Pomocnicy, Wypożyczenia

Komentarze (1)

Poziom: 57
dodano: 26.08.2016, 16:10, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Granada w minionym sezonie w ostatniej chwili czmychnęła spod szafotu, w tym ma być inaczej - nowy chiński właściciel, Jiang Lizhang oraz równie świeżutki trener Paco Jemez mają stworzyć nową rzeczywistość na Estadio Nuevo Los Carmenes. Co z tego wyjdzie - nie wiadomo, póki co jednak trwa prawdziwa karuzela transferowa, do klubu, łącznie z Pereirą doszło na zasadzie transferów definitywnych (za łączną kwotę 35 mln euro), wypożyczeń z innych klubów (m.in. z Arsenalu, Barcelony, Chelsea i Romy) i powrotów z wypożyczeń aż 24 zawodników spośród których menago będzie musiał zestawić szeroki skład (nie zapominajmy o graczach którzy wciąż są w Granadzie. Miejmy nadzieję, że Jemez który słynie z dobrej pracy z młodzieżą zagwarantuje mu optymalną ilość minut. To fajna liga dla Pereiry, nie jestem wielkim fanem tego chłopaka, ale sam fakt, że zostaje wysłany w rozsądnym kierunku zwiastuje, że na Old Trafford jeszcze nie postawiono na nim krzyżyka. Powodzenia.

Komentarze (1)