R E K L A M A

+ +2 - Bailly: "Naszym celem jest wygranie ligi"

Premier League sebek9403 @26.08.2016 | Przeczytano 616 razy

Bailly: "Naszym celem jest wygranie ligi"

Eric Bailly udzielił krótkiego wywiadu dla Manchester Evening News, w którym wyjawnił, że celem Manchesteru United jest zwycięstwo w Premier League.

José Mourinho sprowadził młodego obrońcę za 30 milionów funtów z Villarrealem i od początku sezonu stawia na Iworyjczyka. Bailly uważa, że ciężka praca pozwoli "Czerwonym Diabłom" wygrać ligę.

Celem jest zwycięstwo w Premier League. Mamy ten cel na uwadze. Ideałem byłoby kontynuowanie ciężkiej pracy i bycie jednym z najlepszych klubów na świecie. Nie ma żadnego powodu, dla którego nie mielibyśmy tego dokonać. 

Najważniejsze jest to, że postawiliśmy sobie wysokie cele i teraz będziemy do nich dążyć. Z pewnością możemy powiedzieć, że naszą intencją jest ciągła poprawa. Osobiście chciałbym w pełni wykorzystać możliwości, które dał mi najlepszy menedżer, Jose Mourinho, który jest profesjonalistą.

Bailly powiedział także kilka słów na temat Paula Pogby.

Paul jest wyjątkowym człowiekiem i jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. To wspaniale mieć takiego kumpla w szatni. Jest szczęśliwym człowiekiem i to widać. To dla mnie dodatkowy bonus, że się z nim zakolegowałem.


Źródło: MEN

Tagi: Eric Bailly, José Mourinho, Mistrzostwo Anglii, Paul Pogba, Premier League

Komentarze - bądź pierwszy