R E K L A M A

+ +3 - Rashford nie dostanie szansy w derbach?

Kadra xmilkaax @09.09.2016 | Przeczytano 1426 razy

Rashford nie dostanie szansy w derbach?

Po zdobyciu hat-tricka w kadrze Anglii U-21, co powinno być przekonujące dla José Mourinho, Marcus Rashford prawdopodobnie nie znajdzie miejsca w wyjściowym składzie na derby Manchesteru i jedynie zasiądzie na ławce rezerwowych. Tak przynajmniej sugerują brytyjskie media.

18-latek w minionym tygodniu znalazł się w kadrze Anglii U-21 i pomógł jej odnieść zwycięstwo 6:1 nad rówieśnikami z Norwegii.

Rashford ostatnio nie znajduje miejsca w podstawie Man United, ale gdy wchodzi z ławki, ma duży wpływ na grę United i wszyscy oczekiwali, że ostatni hat-trick będzie dla Mourinho wystarczającym dowodem na to, że w obecnej formie to Rashford zasługuje na grę zamiast chociażby Anthony'ego Martiala.

20-letni Francuz nie ma najlepszego startu sezonu i ma za sobą frustrujące Mistrzostwa Europy. Dlatego głos zabierają już nawet kibice i nawołują Mourinho do zmiany siły ofensywnej na lewym skrzydle.

Wg Daily Mail w derbach Manchesteru Rashford znajdzie miejsce jedynie na ławce. Wciąż niepewna jest też gra Marouane'a Fellainiego i Luke'a Shawa, którzy zmagali się z drobnymi urazami.


Źródło: independent

Tagi: Anthony Martial, Debiuty, Derby, Forma, Hat-trick, José Mourinho, Manchester City, Marcus Rashford, Napastnicy, Premier League, Reprezentacje

Komentarze (2)

Poziom: 63
dodano: 09.09.2016, 17:17, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Od początku pewnie na pewno nie zagra, liczę jednak na niego w drugiej części, gdy rywal też będzie trochę już zmęczony. Rashford ma to pokrętło w nodze i szybkość, tak więc wydaje mi się idealnym rozwiązaniem tak na ostatnie 30 minut meczu. ;)
Poziom: 57
dodano: 09.09.2016, 14:41, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Rashford wcale nie musi luzować Martiala, śmiało mógłby zastąpić Matę i też by to hulało, a dynamika naszych ataków znacząco by wzrosła, zwłaszcza, że jutro prawdopodobnie dużo będzie zależeć od jakości przeprowadzanych przez nas kontrataków.

Komentarze (2)