R E K L A M A

+ +6 - 73-letni kibic Manchesteru United spełnił marzenie

Ciekawostki xmilkaax @16.09.2016 | Przeczytano 2368 razy

73-letni kibic Manchesteru United spełnił marzenie

Długoletni kibic Manchesteru United Patrick Lawler miał marzenie, aby przed śmiercią spotkać gwiazdy Czerwonych Diabłów. Marzenie zostało spełnione. Lawyer zmarł 45 minut po spotkaniu.

Wszystko stało się dzięki wnuczce długoletniego kibica Manchesteru Kayleigh, która napisała prośbę o spotkanie na Facebooku. Piłkarzami, którzy spełnili marzenie, byli Ashley Young, Marcus Rashford, Jesse Lingard i Timothy Fosu-Mensah.

Lawler cierpiał na nowotwór prostaty. Czterech graczy United odwiedziło go w jego domu. Pozowali do zdjęć, rozdali autografy. Niecałą godzinę później, Lawler zmarł.

Powiedziałam mu, że we wtorek po treningu odwiedzi go czterech piłkarzy Manchesteru. Jak to usłyszał, znowu mogłam zobaczyć błysk w jego oku

- powiedział dla Manchester Evening News wnuczka zmarłego.

Był już bardzo osłabiony i ledwo udało mu się nie zasnąć. Rozmawiali z nim, dali mu zdjęcia i podpisane koszulki. Zachowywali się bardzo miło. To było dla nas bardzo emocjonalne przeżycie. Bardzo im dziękuję

- dodała.


Źródło: Sport.pl

Tagi: Akcje charytatywne, Ashley Young, Ciekawostki, Jesse Lingard, Kibice, Marcus Rashford, Śmierć, Timothy Fosu-Mensah

Komentarze (6)

Poziom: 48
dodano: 21.09.2016, 22:52, #6 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
A reszta drużyny nie mogła przyjść, do umierającej osoby-kibica United? Zabrakło reszcie piłkarzy czasu?
Wielkie brawa dla Younga, Rashforda, Lingarda i Fonshu Mensah...chłopaki pokazali serce, ale i widać na zdjęciu jaki smutek widniał na ich twarzach:/

Panie świeć nad jego duszą.


Pozdrawiam.
Poziom: 23
dodano: 16.09.2016, 17:16, #5 Zwiń/Pokaż komentarz CantoKeane (2/3)
Ten Pan ma stan zdrowia jak wyniki drużyny United w ostatnich trzech sezonach.
Poziom: 23
dodano: 16.09.2016, 17:18, #4 Zwiń/Pokaż komentarz CantoKeane (2/3)
Nie dziwię, że 45 minut po spotkaniu odszedł, widocznie nie miał już ochoty oglądać kolejnego zespołu prowadzonego przez nieudacznika pokroju LvG.
Poziom: 41
dodano: 17.09.2016, 17:29, #3 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)
Kibicu spektakularnych transferów, kibicujący od obecnego sezonu, który nie wiedzieć po jakiego wała w nicku ma nazwiska dwóch legend MU, skoro jest sezonowcem. Powiedz mi jakim prawem nazywasz Jose Mourinho nieudacznikiem.
I dlaczego nie dałeś sobie nicku ZlatanPogba?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.09.2016, 17:29

Poziom: 23
dodano: 17.09.2016, 19:38, #2 Zwiń/Pokaż komentarz CantoKeane (2/3)
Sezonowcu? Człowieku konto na manusite miałem dawno temu potem baze wpieprzylo, nastepnie znowu sie to stalo. W [***] byles gowno widziales ale [***]sz jak potłuczony.

Mourinho to nieudacznik pokazal to w poprzednim sezonie, w LM tez.
Poziom: 57
dodano: 16.09.2016, 15:54, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Szacunek dla chłopaków że przyszli, zwłaszcza młokosów jak Rash czy Fosu. Przebywanie w towarzystwie umierającej osoby jest wyjątkowo trudnym doświadczeniem, szczególnie gdy nie miało się z czymś podobnym wcześniej do czynienia. Pan Lawler spełnił swoje marzenie, a skoro w takim wieku i przy tak ogromnym cierpieniu wciąż myślał o United można przypuszczać, że kibicował Diabłom dłużej niż kilkoro z nas razem wziętych. Niech spoczywa w pokoju.

Komentarze (6)