R E K L A M A

+ -1 - Moses: "Mourinho nigdy ze mną nie rozmawiał"

Wypowiedzi przedmeczowe Cezary Kawecki @21.10.2016 | Przeczytano 2280 razy

Moses: "Mourinho nigdy ze mną nie rozmawiał"
Źródło: goal.com

Victor Moses, skrzydłowy najbliższego rywala Manchesteru w Premier League, wypowiedział się na temat relacji, jakie łączyły go z José Mourinho za czasów jego pracy w Londynie.

25-letni Nigeryjczyk całkowicie odżył w Chelsea od momentu, gdy jej stery przejął Antonio Conte. Pod jego wodzą były zawodnik Wigan Athletic rozegrał już 7 meczów w tym sezonie, strzelając przy tym 2 gole.

W wywiadzie przed niedzielnym spotkaniem przeciwko Czerwonym Diabłom Moses opowiedział o swoich relacjach z włoskim menedżerem, ale także wspomniał o współpracy z José Mourinho, który kompletnie mu nie zaufał i bez żalu oddał na wypożyczenie:

Bardzo się cieszę z powrotu do Chelsea. Myślę, że dobrze się spisałem w moim pierwszym sezonie na Stamford Bridge, ale ze względu na okoliczności - najpierw za Beníteza, później za Mourinho - nie dostałem prawdziwej szansy.

 

José nigdy ze mną nie rozmawiał. W mojej głowie siedziały myśli, że on ma "swoich zawodników", którym dawał grać najczęściej.

 

Menedżer, który jest tutaj teraz [Conte], daje każdemu szansę - nawet młodym chłopakom. Bardzo się cieszę, że jest z nami i teraz należy do mnie ciężka praca na treningach i radość z gry.

Znalezione obrazy dla zapytania moses mourinho


Źródło: goal.com

Tagi: Antonio Conte, Chelsea, José Mourinho, Konflikty, Pomocnicy, Premier League, Victor Moses

Komentarze (1)

Poziom: 23
dodano: 21.10.2016, 23:15, #1 Zwiń/Pokaż komentarz CantoKeane (2/3)
Moses zostal zahamowany w rozwoju przez Mourinho ktory wtedy jakby mial Rashforda tez by go sadzal na lawie. Taka mial wtedy filozofie, im starszy tym wiecej szans daje mlodym w formie.
Czy to zle ze nie wystawial Mosesa? Nie, przeciez ugral wiele.

Komentarze (1)