R E K L A M A

+ +1 - Rojo: "Wchodzimy na odpowiedni poziom"

Premier League dinos @02.11.2016 | Przeczytano 853 razy

Rojo: "Wchodzimy na odpowiedni poziom"
Źródło: express.co.uk

Marcus Rojo uważa, że jego zespół powoli odnajduje swoją drogę po tym, jak Czerwone Diabły pokazały się z dobrej strony w dwóch ostatnich spotkaniach.

Czerwone Diabły musiały poradzić sobie z miażdżącą porażką 0:4 w starciu z poprzednim klubem José Mourinho - Chelsea, ale udało im się odbić od dna i wyrzucić Manchester City z EFL Cup, po tym jak pokonali "Obywateli" 1:0. I chociaż w lidze tracą do City aż osiem punktów, a ostatnie spotkanie zremisowali bezbramkowo z Burnley, to ilość stworzonych okazji w tym meczu może napawać optymizmem.

Marcus Rojo, który znalazł sobie miejsce w podstawowym składzie po tym, jak kilku jego kolegów wypadło z powodu kontuzji, dostrzega pozytywy w tej sytuacji i uważa, że jako drużyna zmierzają w odpowiednim kierunku.

Gramy dobrze, szczególnie w dwóch ostatnich meczach. Można było dostrzec dużą intensywność w naszej grze w trakcie całego spotkania. Udało nam się wygrać z City, a w starciu z Burnley mieliśmy 37 okazji. Strzelenie bramki byłoby jak wisienka na torcie.

 

To było coś czego bardzo potrzebowaliśmy i nie udało się tego osiągnąć, ale uważam że wchodzimy na odpowiedni poziom i zaczynamy grać jak drużyna.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Burnley, EFL Cup, Forma, Manchester City, Marcos Rojo, Premier League, Remis, Wypowiedzi pomeczowe, Zwycięstwo

Komentarze (4)

Poziom: 23
dodano: 02.11.2016, 20:31, #4 Zwiń/Pokaż komentarz CantoKeane (2/3)
seton United nigdy sie nie skonczy, za wielu fanow, za piekna historia. Wrocimy jak feniks ale nie z Mou i jego kolejnymi przeplaconymi pilkarzykami
Poziom: 24
dodano: 03.11.2016, 09:39, #3 Zwiń/Pokaż komentarz seton
United skończyło się w momencie, w którym przejął drużynę Moyes. Teraz będziemy niczym AC Milan. Niby wielka marka z bogatą przeszłością i ciągle ciekawymi nazwiskami ale jednak nic poza tym - średniak europejski i krajowy. Nie nastawiajmy się na mistrzostwa i zbyt wiele pucharów. Wiem, że wrócą lata "tłuste" ale biorę pod uwagę fakt, iż może to potrwać baaardzo długo :)
Poziom: 24
dodano: 02.11.2016, 14:56, #2 Zwiń/Pokaż komentarz seton
Niestety, ale polecam większości z Was, którzy ciągle mają nadzieję na nie wiadomo co - pogodzić się z faktem, że United już nigdy nie będzie należało do potęg. Przez najbliższe naście lat będzie zwykłym średniakiem walczącym o miejsca 3-7 w lidze i człapał w europejskich pucharów - może do 1/8 Ligi Europy.
Pewna Era się skończyła. Wraz z Erą Fergusona powinna się była skończyć Era Glazerów. Niestety do tego nie doszło i dopóki nie dojdzie to nic się nie zmieni.

Należy się przyzwyczaić i nie robić sobie nadziei a przynajmniej nie w najbliższych 5 latach.
Poziom: 25
dodano: 02.11.2016, 14:46, #1 Zwiń/Pokaż komentarz lucas931
Odpowiedni poziom czego? Śmieszności?

Z całym szacunkiem dla naszego ukochanego klubu, ale ostatnie mecze powodują u mnie wielkie niezadowolenie. Jeszcze jakiś czas temu gdy to Louis przejmował pałeczkę dawałem sobie tłumaczenie że wszystko wróci na dobre tory. Kolejny trener i kaszana...

A zresztą. Zbyt dużo już o tym powiedziano, nie ma co dokładać kaszy od siebie. Pozdrawiam

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2016, 14:50


Komentarze (4)