R E K L A M A

+ +2 - Pereira może wrócić już w styczniu

Wypożyczenia dinos @10.11.2016 | Przeczytano 1125 razy

Dotyczy: Andreas Pereira

Pereira może wrócić już w styczniu
Źródło: mirror.co.uk

Andreas Pereira chciałby skrócić swoje wypożyczenie do hiszpańskiej Grenady i wrócić do Manchesteru United, aby powalczyć o miejsce w pierwszym składzie.

Brazylijski pomocnik opuścił klub w sierpniu i od tamtego czasu regularnie występuje w pierwszej jedenastce. Od momentu przejścia zaliczył już dziewięć występów.

Jak podaje The Mirror, Pereira byłby chętny, aby skrócić swoje wypożyczenie, ale tylko pod warunkiem otrzymywania regularnych szans na grę w drugiej części sezonu. José Mourinho jak do tej pory nie udało się odnaleźć najlepszej kombinacji pomocników i być może będzie potrzebował trochę świeżości w swoim składzie.

Ander Herrera, Marouane Fellaini, Michael Carrick i Morgan Schneiderlin byli wielokrotnie wystawiani w różnych rolach na środku pola, ale jak do tej pory tylko Paul Pogba zdołał sobie zapewnić regularne występy w każdym spotkaniu. Pereira w ostatnim sezonie zaliczył 11 występów z diabełkiem na piersi i jasno dał do zrozumienia, że swoją przyszłość wiąże z Manchesterem United.

Reprezentant Brazylii U-23 może się okazać nową opcją ofensywną dla portugalskiego menadżera i jak sam ujawnił, Mourinho cały czas ma z nim kontakt i uważnie obserwuje jego postępy.

Moim planem jest zdobycie tutaj doświadczenia, wejście w rytm gry na najwyższym poziomie każdego tygodnia, by potem wrócić silniejszym do United, z lepszą wiedzą na temat piłki nożnej.

 

Z każdym kolejnym meczem czuję, że staję się coraz lepszy. Uważam, że czeka mnie dobra przyszłość w United i ludzie związani z tym klubem dają mi pewność, że jest coś na rzeczy.

 

Mourinho napisał do mnie wiadomość parę tygodni temu, pytając jak to wszystko u mnie wygląda. Docenia się takie gesty, gdy jest się na wypożyczeniu.


Źródło: ibtimes.co.uk

Tagi: Andreas Pereira, Granada, José Mourinho, Pomocnicy, Transfery, Wypożyczenia

Komentarze - bądź pierwszy