R E K L A M A

+ +2 - Depay odejdzie do Evertonu?

Transfery Red_Devil @15.11.2016 | Przeczytano 1625 razy

Depay odejdzie do Evertonu?

Czy Memphis Depay odejdzie zimą do Evertonu? Spekulacje angielskiej prasy podsycił dziwny tweet klubu z Liverpoolu...

W niedzielę podczas meczów eliminacji MŚ 2018 na koncie Evertonu pojawił się taki oto tweet:

Przerwa w Gwinei, gdzie gospodarze prowadzą z Demokratyczną Republiką Kongo Yannicka Bolasiego [piłkarz Evertonu - przyp. red.]. Gdzie indziej, Holandia objęła prowadzenie z Luksemburgiem po golu Memphisa Depaya.

Dla fanów "The Toffees" to jasny sygnał - Holender trafi do ich klubu, inaczej po co Everton miałby informować o jego golu? Menedżer Ronald Koeman kilka dni temu potwierdził, że chciałby Depaya w swoim zespole.

To bardzo interesujący piłkarz. Ma ogromne umiejętności, jest zawsze groźny w ofensywie i jest dość skuteczny. Po prostu potrzebuje grać regularnie. Chciałem go sprowadzić do Southampton w 2015 roku, ale wybrał Manchester United, co było rozsądnym wyborem.

Depay niechętnie komentuje plotki:

Nie wiem co się stanie. Skupiam się na United, robię wszystko, by grać jak najwięcej. Powracam tam w dobrym humorze, bo pograłem trochę i wygraliśmy. To jest najważniejsze.

22-letni Holender nie radzi sobie za dobrze w Manchesterze. W pierwszym sezonie zagrał w 45 meczach, w których zdobył 7 goli i zaliczył 7 asysty. Po objęciu zespołu przez José Mourinho jest jeszcze gorzej. Wystąpił co prawda w czterech meczach, ale łącznie przez zaledwie 20 minut. Nie strzelił żadnego gola i nie miał asysty.


Źródło: Sport.pl

Tagi: Everton, Memphis Depay, Pomocnicy, Portale społecznościowe, Premier League, Reprezentacje, Ronald Koeman, Spekulacje, Transfery

Komentarze (2)

Poziom: 23
dodano: 15.11.2016, 21:04, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Eren
1. Nie ma takiej siły, która sprawi że przy tak 'regularnej' grze w United, Depay zostanie na następny sezon.

2. Pomimo, że nie zachwyca w United na chwilę obecną, Depay jest i tak skrzydłowym z największym potencjałem od czasu Naniego. W United w zasadzie nie ma klasycznych skrzydłowych w tym momencie.

3. Jeśli Murinho będzie chciał oddać Holendra to i tak powinien pozwolić mu grać, aby nie oddać go za bezcen. Słaby argument aby pozwolić zawodnikowi grać, ale lepsze to niż siedzenie na ławce.
Poziom: 33
dodano: 15.11.2016, 17:23, #1 Zwiń/Pokaż komentarz karreem
Zbliża się świąteczny okres będzie dużo meczów, więc trzeba dać Depayowi szansę pokazania, jak nie zaimponuje, wypożyczyć go w zimie.

Komentarze (2)