R E K L A M A

+ 0 - Hoeneß: "Manchester United powinien być ukarany"

Kadra dinos @29.11.2016 | Przeczytano 1577 razy

Hoeneß: "Manchester United powinien być ukarany"
Źródło: t-online.de

Były pracodawca doradza Bastianowi Schweinsteigerowi, aby ukarał Manchester United i wyciągnął wszystko co tylko może ze swoje kontraktu, "aż do ostatniego dnia".

Zdobywca tytułu Mistrza Świata został zupełnie odsunięty przez José Mourinho i nie był nawet powołany do składu "Czerwonych Diabłów" na rozgrywki Ligi Europy. Jakiś czas temu Portugalczyk postanowił pozwolić Niemcowi trenować z pierwszą drużyną, a nie młodzikami, tak jak miało to miejsce wcześniej. W ostatnim spotkaniu z West Hamem United usiadł nawet na ławce rezerwowych, lecz nie otrzymał jeszcze okazji do gry.

Teraz jego były prezes z Bayernu Monachium Uli Hoeneß doradza, aby Bastian wyciągnął każdego grosza jaki należy mu się za kontrakt z Czerwonymi Diabłami, zanim postanowi na dobre skończyć z piłką nożną.

Gdybym był nim, kazałbym ludziom z Manchesteru United płacić, aż do ostatniego dnia kontraktu. Tylko na tyle zasługuje ten klub za to co mu zrobili. Powinni zostać ukarani.

Parę tygodni temu Schweinsteiger przyznał, że Manchester United będzie jego ostatnim klubem w Europie. To stwierdzenie pozwala domyślać się, że może spróbować swoich sił na innym kontynencie.

Z tego co słyszałem, Basti niedługo skończy z piłką nożną. Znam go dobrze i nie wydaje mi się, aby został w nim jeszcze ogień na jedno, ostatnie wielkie wyzwanie.

 

Po tak genialnej karierze zawodnik jak on nie powinien jej kończyć w Ameryce. Według mnie to nie jest alternatywa dla gracza tego kalibru. Z tego co wiem może jeszcze rozegrać mecz pożegnalny w Bayernie. Zrobiłbym to, a potem odszedł na emeryturę.

Schweinsteiger podczas swojej 13-letniej kariery w Bayernie Monachium zdobył osiem tytułów Mistrza Niemiec oraz puchar Ligi Mistrzów w 2013 roku. Poza tym był on kluczową postacią Reprezentacji Niemiec, kiedy ta sięgała po Mistrzostwo Świata w 2014 roku.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Bastian Schweinsteiger, Bayern Monachium, Emerytura, José Mourinho, Konflikty, Kontrakty, Pomocnicy, Uli Hoeneß

Komentarze (2)

Poziom: 33
dodano: 30.11.2016, 17:12, #2 Zwiń/Pokaż komentarz karreem
A co mu zrobili, został poinformowany jak przyszedł Mou, że trener go nie chce, miał całe wakacje na znalezienie sobie klubu.
Poziom: 47
dodano: 29.11.2016, 16:40, #1 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Honess wie co mówi, taki łasy na kasę oszust jak on, chętnie podoiłby sobie z garnuszka United.

Komentarze (2)