R E K L A M A

+ 0 - United nie pozwoli na wypożyczenie Martiala

Wypożyczenia xmilkaax @27.12.2016 | Przeczytano 2637 razy

United nie pozwoli na wypożyczenie Martiala

Anthony Martial może być lekko sfrustrowany ograniczoną szansą na grę pod wodzą José Mourinho w Manchesterze United, dlatego jego poczynaniom przygląda się hiszpańska Sevilla, która kontaktowała się już z agentem piłkarza w celu wypożyczenia.

Mourinho woli jednak, by Francuz pozostał na Old Trafford i postarał się jeszcze lepiej zaaklimatyzować w angielskim zespole - o czym wspominał już trener reprezentacji Francji, Didier Deschamps.

Usługami Martiala zainteresowany jest również West Ham United, ale Man Utd odrzuca zapędy wszelkich klubów. 

Po cichu mówiło się też o możliwym wypożyczeniu do końca sezonu Marcusa Rashforda, ale to też nie wchodzi w grę.


Źródło: ESPN

Tagi: Anthony Martial, José Mourinho, Marcus Rashford, Sevilla, West Ham United, Wypożyczenia

Komentarze (8)

Poziom: 33
dodano: 27.12.2016, 20:19, #8 Zwiń/Pokaż komentarz karreem
Martial miał problemy osobiste na początku sezonu co miało wpływ na jego postawę na boisku. Nie zapominajmy ze to wciąż młody chłopak i wielka kariera dopiero przed nim.
Poziom: 50
dodano: 27.12.2016, 11:52, #7 Zwiń/Pokaż komentarz dinos
Mam wrażenie, że Martial nie polubi się z Mourinho i będzie miał spore problemy z przebiciem się u niego. Portugalczyk jasno wyraził się, jakich piłkarzy lubi - którzy jak Mychitarian po krytyce nie marudzą, tylko zapowiadają walkę i poprawę i tak długo starają się zaimponować swoją grą, aż wreszcie wywalczą swoją szansę i pokażą, że na nią zasłużyli.

Martial jak na razie jedzie na echach zeszłego sezonu, kiedy był jedną z niewielu postaci, które potrafiły coś zrobić w ofensywie United. Tyle, że teraz jest Ibra, jest Pogba, jest Miki i okazuje się, że Francuz nie jest wcale taki niezbędny. Ostatnio marudził, że nie pasuje mu siedzenie na ławce, ale szczerze mówiąc to nie pokazuje nic, co skłaniałoby do uważania, że to właśnie on powinien wybiegnąć w pierwszym składzie. Jeden dobry mecz w pucharze ligi to jednak trochę za mało.

Jeśli Francuz chce cokolwiek osiągnąć pod wodzą Mourinho, to musi zmienić swoje podejście do całej sprawy, inaczej skończy jak Depay.
dodano: 27.12.2016, 12:09, #6 Zwiń/Pokaż komentarz Tony [89.69.111.***]
Zabawne jest to że wiele osób tłumaczyło jego słabą postawę na boisku zmęczeniem,brakiem sensownej przerwy na wypoczynek.

Jak gra mniej to tym bardziej może trochę odpocząć,a on narzeka,więc gra niedobrze,bo zmęczony,nie gra może odpocząć też...
Poziom: 57
dodano: 27.12.2016, 12:11, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Jose jednak po spotkaniu z Feyenoordem które było koncertem Martiala wspominał, że Francuz pracuje na treningach ciężej niż na początku sezonu. To jednak nie zmieniło jak dotąd jego formy. Mourinho mówił, że może mieć na to wpływ zmiana stylu drużyny, teraz nie pchamy każdej akcji lewą flanką, nie trzymamy piły przez 70% czasu gry, nie polegamy tylko na jednym graczu. Martwi mnie ten regres, bo o ile 21-latek ma prawo mieć spore wahania formy, to jednak tak ogromny jej spadek może być niepokojący. Podobnie rzecz wygląda z Rashfordem, mimo, że teoretycznie obu powinna pasować gra w 4-3-3.
dodano: 27.12.2016, 12:22, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Tony [89.69.111.***]
Czyżby obaj mieli syndrom drugiego sezonu?-bo przecież obaj w seniorskiej drużynie pojawili się w sezonie 2015-2016,Martwi jeszcze to że obaj są,jeszcze młodzi,a jak wiemy,Mou za młodzikami nie przepada,nawet coś ostatnio było że młodzi grali w tamtym sezonie,bo musieli,więc gdyby był to trener który stawia,na młodzież obawy byłyby mniejsze.

Dodatkowo Tony może grać na dwóch pozycjach,a i Rash od biedy zagra na skrzydle,boku ataku,tacy uniwersalni,młodzi,utalentowani zawodnicy zawsze w cenie.

Jak ich rola,będzie się zmniejszać to Moyes i paru innych na pewno,to wypomni,podobnie jak Fosu,tutaj również jego częstotliwość występów nie napawa optymizmem,zwłaszcza że mógłby czasami obciążyć Carricka na DP,dać opcje na prawej obronie,czy środku.
Poziom: 50
dodano: 27.12.2016, 12:34, #3 Zwiń/Pokaż komentarz dinos
Nie bez powodu wspomniałem tutaj Mychitariana, bo to właśnie jego przykład podał Mou po spotkaniu. Dosłownie stwierdził, że Martial powinien brać z niego przykład, jeśli chce wrócić do pierwszego składu. Wydaje mi się, że tutaj nawet nie chodzi o pracę na treningach, ale nastawienie do walki o swoje miejsce w składzie.

Innym przykładem jaki przychodzi mi do głowy jest Lukaku w Chelsea. Kiedy wracał po dobrych wypożyczeniach, spodziewał się, że zapewnił sobie tym jedenastkę w Chelsea. Jednak okazało się, że Belg musi ją sobie wywalczyć właściwie od zera i szybko sobie odpuścił, a Mou bez żalu oddał go do Everton za worek kasy. Podobnie może być z Martialem. Halo, halo, ja tutaj ciągnąłem drużynę w zeszłym sezonie i nagle nie ma mnie w jedenastce? I jeszcze mi numer zabieracie? Szczególnie biorąc pod uwagę, że to młody zawodnik, taka sytuacja mogła mu namieszać w głowie. Wszyscy przywykliśmy traktować Tony'ego jak gościa bez układu nerwowego, ale trzeba pamiętać, że to nadal młody, wrażliwy umysł.

Żeby nie było, jestem pewien, że zarówno on, jaki i Rashford mogą się wybronić. Po prostu muszą pokazać to, co Mourinho chce zobaczyć, czyli właśnie walkę o powrót. Umiejętności im nie brakuje, to wydaje mi się, jest pewne dla wszystkich. Miejmy tylko nadzieję, że będą potrafili je wykorzystać.
Poziom: 57
dodano: 27.12.2016, 12:35, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Rashford pojawił się w 15/16, ale dla Martiala to jest czwarty sezon w poważnej piłce, a jeśli liczyć 4 występy w barwach Lyonu - nawet i piąty.

W kampanii 13/14 zaliczył już 15 występów w lidze i pucharach w barwach Monaco, a w dwóch kolejnych był już pełnoprawnym członkiem pierwszego składu - najpierw w Księstwie, później w MU. Musimy go zatem traktować jak gracza dojrzałego i ukształtowanego, w przeciwieństwie do Marcusa.

Chłopak był zewsząd chwalony za to, że jest niesamowicie stabilny zarówno emocjonalnie jak i czysto piłkarsko. Wszystko rozsypało się jak domek z kart dziwnym trafem po aferze z tą jego cizią. No, ale nawet kac po rozstaniu musi się kiedyś skończyć, a jeśli Francuz dalej będzie leciał w kulki, to znaczy, że z nim jest coś nie tak, nie z Mourinho i całą resztą.
dodano: 27.12.2016, 12:50, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Tony [89.69.111.***]
Tzn nie do końca dobrze się wyraziłem z tym drugim sezonem,chodziło mi nie że Tony ma drugi w dorosłej piłce tylko United,napomknąłem o seniorskiej piłce,mając na uwadze MR.Bo jak to określić,Tony jest drugi sezon u nas,a Marcus jest wychowankiem,ale drugi sezon w pierwszej drużynie.

Syndrom drugiego sezonu,w mojej opinii tyczy się właśnie zawodników,którzy w danej drużynie w pierwszym sezonie błysnęli,a obaj właśnie tak mieli,a w kolejnym niestety spory regres.

Nie chcę tutaj tworzyć kółka filozoficznego,ale wydaje mi się w pierwszym sezonie,mieli łatwiej ten był przepłaconym grajkiem,który jak rozczaruje,bardziej oberwie się tym co wydali na niego fortunę,ten drugi jeszcze lepiej,nic nie musiał w końcu to wychowanek jakich wielu.

W tej kampanii,było inaczej,dalej młode chłopaki,jak najbardziej,mają prawo do wahań formy,ale jednak jest ta presja,w tamtym sezonie tak dobrze,głupio w tym rozczarować,a jak wiemy młode chłopaki,mają problemy z presją otoczenia.

Komentarze (8)