R E K L A M A

+ +2 - Mou: "Nie skupiam się na rywalach"

Premier League xmilkaax @27.12.2016 | Przeczytano 1615 razy

Mou: "Nie skupiam się na rywalach"

Jose Mourinho zaznaczył, że nie przejmuje się kompletnie wynikami rywali United.

Czerwone Diabły zrównały się punktami w tabeli po zwycięstwie nad Sunderlandem w Boxing Day, ale lider tabeli Chelsea również odniosła zwycięstwo - 12. z rzędu.

Manchester City pokonał Hull City i pozostaje 6 punktów przed rywalem z czerwonej części Manchesteru. Mimo tego United skupia się na noworocznym meczu z Middlesbrough i nad szansą przedłużenia passy zwycięstw do 5 wygranych.

Szczerze mówiąc, nie dbam o to.

- odpowiedział Mourinho zapytany o stratę punktów do Top 4.

Obchodzi mnie jedynie styl naszej gry, nasze wyniki i dbam tylko o to, by wygrywać tyle punktów, ile tylko jest możliwe. Oczywiście każdy mecz jest dla nas trudny. Nie ma łatwych spotkań, ale gramy dobrze i jesteśmy bardziej pewni siebie.

W temacie innych drużyn, które są w tabeli nad United, dodał:

Dzieje się jak się dzieje. Dla przykładu, w zeszłym tygodniu był mecz Man City z Arsenalem i ktoś musiał utracić punkty. Przyjdzie więcej takich meczów i kolejne zespoły będą tracić kolejne 'oczka'. Zobaczymy.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Chelsea, José Mourinho, Manchester City, Premier League, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 36
dodano: 27.12.2016, 19:47, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Drk9
Dobrze Jose mówi, najważniejsze skupiać się na swojej grze i osiąganych wynikach, ostatnio widać większą pewność w poczynaniach naszych piłkarzy,
martwią jeszcze te bramki tracone w samych końcówkach, tym razem nie straciliśmy punktów, ale już z Arsenalem czy Evertonem nie było tyle szczęścia.

Komentarze (1)