R E K L A M A

+ +3 - Mourinho potwierdza wyjazd Bailly'ego

Wypowiedzi przedmeczowe Red_Devil @01.01.2017 | Przeczytano 2648 razy

Mourinho potwierdza wyjazd Bailly'ego

Eric Bailly nie zagra w jutrzejszym meczu z West Hamem United, a także być może w 7 kolejnych z powodu wyjazdu na Puchar Narodów Afryki z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej.

Młody obrońca rozegrał pełne 90 minut w wygranym 2:1 meczu z Middlesbrough, lecz już jutro musi się stawić na zgrupowaniu reprezentacji. Jeżeli "Słonie", obrońcy tytułu, dojdą aż do finału turnieju w Gabonie, to Bailly może być niedostępny aż do połowy lutego.

Bailly nas opuszcza - udaje się na reprezentację. Musi być z kadrą już 2 stycznia. Pytaliśmy czy mógłby przyjechać 3 stycznia, ale odmówili, więc nie zagra z West Hamem United.

 

Wiedziałem, że stracę go na miesiąc i będę miał Smallinga, Rojo i Jonesa na jakieś 8 meczów. Dlatego wystawiłem go na Middlesbrough i dobrze było go mieć, bo w pojedynkach jeden-na-jeden jest najlepszy.

Puchar Narodów Afryki potrwa od 14 stycznia do 5 lutego.

Tagi: Chris Smalling, Eric Bailly, José Mourinho, Marcos Rojo, Obrońcy, Phil Jones, Premier League, Puchar Narodów Afryki, Skład, West Ham United, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 63
dodano: 01.01.2017, 15:48, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Trzeba przyznać, że Bailly wczoraj zagrał naprawdę dobre zawody i strasznie szkoda, że go tracimy. Patrząc na niego i pozostałych mam wrażenie, że ona ma więcej tej energii na boisku niż nasi pozostali stoperzy. Niby to trochę nie fair, ale liczę, że Bailly wróci jak najszybciej i w pełni zdrowy.

Komentarze (1)