R E K L A M A

+ +2 - Transfer Schneiderlina na ostatniej prostej

Transfery dinos @10.01.2017 | Przeczytano 1008 razy

Transfer Schneiderlina na ostatniej prostej
Źródło: Sky Sports

Wygląda na to, że wszystko już załatwione. W trakcie meczu United z Hull City wszystkie media, na czele z BBC i Sky Sports, zgodnie poinformowały, że Everton dogadał się z Czerwonymi Diabłami w kwestii transferu Morgana Schneiderlina.

Oczekuje się, że jeszcze w tym tygodniu 27-letni reprezentant Francji przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt z Evertonem. Tym samym dołączy ponownie do Ronalda Koemana, z którym pracował już w Southampton. Kwota transferu ma wynieść 22 miliony funtów. Mówi się także o ewentualnych dodatkach, dzięki którym United mogliby zarobić dodatkowe 2 miliony.

Przypomnijmy, że Morgana Schneiderlina na Old Trafford ściągnął Louis van Gaal za 24 miliony funtów, można więc powiedzieć, iż Czerwone Diabły nie straciły nic na tym transferze, chociaż sam zawodnik ma od jakiegoś czasu duże problemy z tym, aby przebić się do podstawowej jedenastki.

Jest to zła informacja dla działaczy West Bromu, klub ten bowiem również starał się pozyskać Francuza. Możliwe jednak, że to nie ostatni transfer z Manchesteru do Evertonu - przypomnijmy, że cały czas trwają rozmowy na temat Memphisa Depaya, lecz w tym wypadku różnica zdań jest odrobinę większa i dojście do ewentualnego porozumienia może zająć więcej czasu.


Źródło: BBC, Sky Sports

Tagi: Everton, Memphis Depay, Morgan Schneiderlin, Pomocnicy, Spekulacje, Testy, Transfery, West Bromwich Albion

Komentarze (1)

dodano: 11.01.2017, 00:00, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Zorro [89.69.111.***]
Generalnie byłoby miło,już teraz sprowadzić konkretnego następcę,a jeśli nie to Mou nie ma wyjścia,musi dać sensowną rolę w zespole dla Bastiana,a na szóstce obciążyć Pana Profesora Carricka,choćby wystawiając Blinda,jak wróci Shaw,może Fosu.

Obawiam się że w systemie trzech muszkieterów,plus Fellaini,długo nie pociągniemy,a jednak Pogba mający jednego chłopaka do pomocy w destrukcji,nie może rozwinąć skrzydeł w ofensywie,z Rooneya taki playmaker,jak z Darmiana lewy obrońca,czyli niby może grać,ale jednak czuć że czegoś brakuje....

Fellaini natomiast wydaje się zawodnikiem dobrze wpisującym się w schemat,jeden zawodnik przed nim,drugi za nim,czyli jako ten nie główny od destrukcji,ani ten główny od rozgrywający,bardziej wsparcie tego pierwszego oraz drugiego.

Komentarze (1)