R E K L A M A

+ +3 - "Jestem spokojniejszy od Kloppa"

Wypowiedzi przedmeczowe xmilkaax @13.01.2017 | Przeczytano 1334 razy

"Jestem spokojniejszy od Kloppa"

José Mourinho mówi, że zgodzi się ze stwierdzeniem, iż on i Jürgen Klopp mają kilka cech wspólnych, jednak boss Man Utd dodaje, że jest nieco spokojniejszy niż jego vis-à-vis z Liverpoolu.

Tuż przed wielkim szlagierem, który zaplanowany jest na niedzielne popołudnie, Klopp wyraził swoje zdanie, że on i Mourinho mają kilka cech wspólnych. Teraz, do słów Niemca ustosunkował się sam Portugalczyk.

Prawdopodobnie mamy kilka cech, które są podobne. Z pewnością mamy też cechy, które sprawiają, że jesteśmy zupełnie innymi osobowościami i trenerami. Myślę, że chce grać swoje tak samo jak ja. Jest tak samo zmotywowany jak ja. Ale nie jestem pewien, czy jest tak samo spokojny jak ja. Ale ten mecz to tylko kolejny wielki mecz w naszych karierach.

 

Każdy ma swoją własną osobowość i styl trenowania i kierowania. Chcę wygrywać tak jak każdy inny trener.

United wcześniej w tym sezonie zremisował z Liverpoolem na Anfield 0:0 i był to nieco słodko-gorzki pierwszy posmak rywalizacji na linii MU - "The Reds". Portugalczyk przyznaje, że jego zespół jest teraz w lepszej pozycji niż w październiku i ma nadzieję, że wsparcie Old Trafford da emocjonalną przewagę w tym historycznym pojedynku.

To trzy punkty plus kwestia emocjonalna dla kibiców i graczy, którzy są z klubem już bardzo długo. Myślę, że oni wszyscy lepiej rozumieją to co czują.

 

Ale jestem tu już od kilku miesięcy i rozumiem krok po kroku rozmiar tego uczucia, uczucia zdrowej rywalizacji. Zawsze czuję, że rywalizacja jest bardzo dobrą rzeczą dla klubów piłkarskich.

 

To, czego oczekuję od kibiców już mam, zwłaszcza, że byli z nami w trudnych chwilach. Złe wyniki to jedna sprawa, ale kibice wspierający cię w tych momentach i wspierający piłkarzy to najlepsze uczucie i najważniejsze uczucie.

 

Teraz tylko kwestia, by dali jeszcze więcej w tym najbliższym meczu, dla samych siebie. Muszą pozwolić nam to wszystko poczuć jeszcze bardziej. To właśnie czuliśmy już na Anfield.


Źródło: Sky Sports

Tagi: José Mourinho, Jürgen Klopp, Kibice, Liverpool, Old Trafford, Premier League, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 47
dodano: 13.01.2017, 21:23, #1 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Zgadza się.
Mourinho i jego wybuchy emocji, to przeważnie gra pod publikę.
Klopp natomiast w swoich emocjach jest prawdziwy.

Komentarze (1)