R E K L A M A

+ +2 - Oficjalnie: Tuanzebe z nowym kontraktem

Kadra dinos @03.02.2017 | Przeczytano 1040 razy

Oficjalnie: Tuanzebe z nowym kontraktem
Źródło: manutd.com

Axel Tuanzebe podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United, na mocy którego pozostanie na Old Trafford do czerwca 2020 roku. Dodatkowo zawarta jest tam opcja przedłużenia umowy na kolejne lata.

19-letni Tuanzebe niedawno zaliczył swój debiut w pierwszym składzie, grając przeciwko Wigan Athletic w FA Cup. Zawodnik ten szkolił się w Manchesterze od ósmego roku życia i jest bardzo zadowolony z podpisania nowej umowy.

Zawsze byłem kibicem Manchesteru United, więc oczywiście jestem zachwycony podpisaniem nowego kontraktu. Zaliczenie debiutu w FA Cup na Old Trafford było bardzo ważnym wydarzeniem zarówno dla mnie, jak i mojej rodziny.

Uczę się każdego dnia, a teraz dodatkowym źródłem doświadczenia stały się treningi z pierwszym zespołem. Chciałbym podziękować wszystkim trenerom, z którym współpracowałem, ale szczególnie chciałbym podziękować menadżerowi za danie mi szansy debiutu w tym wspaniałym klubie.

Również José Mourinho wypowiedział się w tej sprawie:

Axel to młody zawodnik z wielkim potencjałem. Powołaliśmy go do pierwszego składu, aby zyskał więcej doświadczenia i świetnie się do tego przystosował. Cieszy mnie, że podpisał nowy kontrakt, tak samo jak progres, który czyni każdego dnia.


Źródło: manutd.com

Tagi: Axel Tuanzebe, Debiuty, FA Cup, José Mourinho, Kontrakty, Manchester United, Wigan Athletic

Komentarze - bądź pierwszy