R E K L A M A

+ +1 - Joel Pereira wywiera wrażenie przed tournée

Kadra Koberise @06.07.2017 | Przeczytano 1148 razy

Joel Pereira wywiera wrażenie przed tournée

Młody bramkarz został namaszczony przez José Mourinho jako przyszły bramkarz nr 1 reprezentacji Portugalii.

Joel Castro Pereira ma nadzieję zaimponować managerowi Manchester United José Mourinho podczas tegorocznego tournée w Stanach Zjednoczonych, które rozpocznie się już za kilka dni. Jest to pierwszy taki wyjazd bramkarza z zespołem seniorów , co ma się  przełożyć na wzrost doświadczenia zawodnika.

Udzielając wywiadu dla ManUtd.com podkreślił, iż: 

Przygotowania do nowego sezonu  zawsze są dobre dla zawodników. Jest to okazja przed nowym sezonem, ponieważ wszystko zaczyna się od początku. Jeśli się dobrze sobie radzi, udowadnia się managerowi, że jest się gotowym do gry.

Pereira jest bardzo zmotywowany do gry i liczy, iż dostanie swój czas na boisku podczas zgrupowania za oceanem. W trakcie podróży United spotkają się z Manchesterem City, Realem Madryt i Barceloną, które zdaniem Pereiry mogą pomóc graczom zbadać ich postępy przed nową kampanią Premier League.

Joel dodał:

To będzie wspaniałe doświadczenie dla mnie i całego zespołu, a ja nie mogę się doczekać spotkania ze wszystkimi fanami i poznania nowego środowiska.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Bramkarze, Joel Castro Pereira, José Mourinho, Talenty, Tournée

Komentarze (1)

Poziom: 18
dodano: 06.07.2017, 18:21, #1 Zwiń/Pokaż komentarz SuperDrewinho
Rodak ma wygryźć z składu Romero podstawowego bramkarza wicemistrzów świata który miał znakomite liczby w poprzednim sezonie i błyszczał w pucharach? Nie ma opcji.
O Davidzie nawet nie wspominam, prędzej on straciłby miejsce w podstawie na rzecz Romero(musiałby stracić forme i popełniać sporo błędów jak w pierwszym sezonie w barwach United a to było dawno temu).
Lepiej znowu wypożyczyć Joel-a, pewnie skończy jak Sam Johnstone.

Komentarze (1)