R E K L A M A

+ 0 - Oficjalnie: Joel Pereira 2021!

Klubowe Cezary Kawecki @08.07.2017 | Przeczytano 884 razy

Dotyczy: Joel Castro Pereira

Oficjalnie: Joel Pereira 2021!
Źródło: espnfc.com

Manchester United za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował o przedłużeniu kontraktu z 21-letnim bramkarzem do 30 czerwca 2021 roku, z opcją jego rozszerzenia o kolejne 12 miesięcy.

Joel Castro Pereira trafił na Old Trafford w lipcu 2012 roku po udanym okresie testowym w klubowej akademii. Młodzieżowy reprezentant Portugalii zadebiutował w pierwszym zespole w styczniu tego roku, kiedy zastąpił w bramce Sergio Romero w spotkaniu IV rundy FA Cup przeciwko Wigan Athletic (4:0). W maju z kolei 21-latek zanotował pełny debiut w ligowym pojedynku przeciwko Crystal Palace (2:0).

Tuż po złożeniu podpisu pod kontraktem, w rozmowie z ManUtd.com Pereira mówił:

Jestem w Manchesterze od kilku lat i od pierwszego dnia cieszyłem się każdą minutą. W ostatnim sezonie czułem, że osiągnąłem wielki postęp w roli bramkarza i to jest dla mnie dobry prognostyk na kontynuację rozwoju jako zawodnik Manchesteru United. Doświadczyłem tutaj wielu niezapomnianych momentów, ale to debiut w pierwszym zespole na Old Trafford był dla mnie i dla mojej rodziny niewiarygodny.

 

Chciałbym podziękować menedżerowi i jego sztabowi trenerskiemu za pomoc i wskazówki, które mi dawali i oczekuję, że będę częścią tego zespołu przez wiele nadchodzących lat.

Niedługo po wypowiedzi Joela, swój komentarz dodał także José Mourinho:

Podczas ostatniego sezonu Joel bardzo dobrze się rozwijał, co było widoczne poprzez ciężką pracę i zaangażowanie na każdym treningu. Wiem, że mówiłem to wcześniej, ale naprawdę wierzę, że jeśli będzie kontynuował rozwój w takim tempie i przy tak wysokim zaangażowaniu, może stać się najlepszym portugalskim bramkarzem następnego pokolenia. Dobra robota, Joel.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Bramkarze, Joel Castro Pereira, José Mourinho, Kontrakty

Komentarze - bądź pierwszy