R E K L A M A

+ +3 - Johnstone znów zostanie wypożyczony?

Transfery Pablo17 @10.07.2017 | Przeczytano 884 razy

Dotyczy: Sam Johnstone, Aston Villa

Johnstone znów zostanie wypożyczony?
Źródło: http://www.shoo...

Sam Johnstone zostanie wypożyczony do Aston Villi - informuje ESPN. Warto zaznaczyć, że zawodnik przebywał już na wypożyczeniu w tym klubie w zeszłym sezonie.

Johnstone w ostatnich rozgrywkach zaliczył 22 występy na zapleczu Premier League, w tym 8 razy zachował czyste konto. Piłkarz nie ma jeszcze za sobą oficjalnego debiutu w barwach United, lecz najwyraźniej nie przekonał do siebie José Mourinho i kolejny raz zostanie wypożyczony do innego klubu. Młody bramkarz nie został wybrany przez portugalskiego szkoleniowca do kadry Manchesteru United na tegoroczne tournée po USA, dlatego wszystko wskazuje na to, że zawodnik już w poniedziałek zostanie zaprezentowany w barwach nowego zespołu.

Na ten moment wyżej w hierarchii bramkarzy u byłego trenera Chelsea znajduje się Joel Castro Pereira, który z całą drużyną wyleciał wczoraj do USA, aby tam przygotowywać się do nowego sezonu Premier League.


Źródło: espnfc.com

Tagi: Aston Villa, Football League Championship, José Mourinho, Sam Johnstone, Spekulacje, Wypożyczenia

Komentarze (1)

Poziom: 1
dodano: 11.07.2017, 10:02, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Marecki90
Niestety dla samego zawodnika - raczej nigdy nie zostanie nr. 1 w bramce United. Sam powinien odejść na wypożycznie by tam mógł regularnie występować. Mówi się też o transferze definitywnym do jednego z klubów Championschip

Komentarze (1)