R E K L A M A

+ +3 - USA Tour, dzień 2. Celebryci i nowy kapitan

Sezon przygotowawczy Cezary Kawecki @12.07.2017 | Przeczytano 1340 razy

Dotyczy: Michael Carrick, Andreas Pereira

USA Tour, dzień 2. Celebryci i nowy kapitan
Źródło: manutd.com

Wczorajszy dzień był drugim dniem pobytu Czerwonych Diabłów w Stanach Zjednoczonych. Przyjrzyjmy się zatem najważniejszym wydarzeniom i sytuacjom, jakie miały miejsce we wtorek.

1: Kapitan Carrick

Po niedzielnym odejściu Wayne'a Rooneya do Evertonu, opaska kapitańska powędrowała w stronę byłego wicekapitana, Michaela Carricka.

To wspaniałe uczucie i wielki zaszczyt, że mogę być kapitanem tak wielkiego klubu. Od dawna kocham Manchester i pełnienie tej funkcji jest dla mnie bardzo szczególne

- powiedział pomocnik w rozmowie z MUTV.

2: Spotkanie ze znanymi twarzami

José Mourinho i jego piłkarze podczas treningu w UCLA spotkali się ze znanymi twarzami amerykańskiego show-biznesu. Na poniedziałkowym treningu obecni byli znani z "Gry o Tron" Iain Glen (Joran Mormont) i Conleth Hill (Varys), natomiast na wtorkowych zajęciach pojawiła się Julia Roberts. W hotelu w Beverly Hill były piłkarz Manchesteru i jednocześnie dziennikarz MUTV, Bojan Djordjic spotkał się z Dwaynem "The Rockiem" Johnsonem, który później tweetował o #MUTour.

3: Cele Pereiry

Andreas Pereira wyraził zadowolenie z zakończenia wypożyczenia do hiszpańskiej Grenady i planuje walczyć o to, aby odegrać jak największą rolę w drużynie Mourinho. 21-latek przed wczorajszym treningiem w rozmowie z MUTV mówił:

Jestem bardzo szczęśliwy, że wróciłem i mogę być częścią tego zespołu. Postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby tutaj zostać i odegrać ważną rolę w trakcie sezonu. Chcę pomóc kolegom z drużyny i zaimponować menedżerowi.

4: Podróż po mieście

Legendy Manchesteru United skorzystały z wolniejszego dnia i zwiedzały Los Angeles, zwieńczone odwiedzinami w Obserwatorium Griffitha. Bryan Robson, Mikaël Silvestre, David May, Denis Irwin czy Bojan Đorđić jeździli otwartym autobusem po całym mieście i zatrzymywali się między innymi przy Rodeo Drive czy Hollywood Walk of Fame.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Bojan Đorđić, Bryan Robson, Ciekawostki, David May, Denis Irwin, José Mourinho, Michael Carrick, Mikael Silvestre, Śmieszne, Treningi

Komentarze (4)

Poziom: 33
dodano: 12.07.2017, 16:22, #4 Zwiń/Pokaż komentarz nani378
Pereira nie ma 24 lat, tylko 21,
Pozdrawiam
Poziom: 63
dodano: 12.07.2017, 15:48, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Co do Pereiry to liczę, że chłopak dostanie szanse w tym sezonie, może zagrać na skrzydle, na "10" czy nawet na "8", piłkarz dość uniwersalny i liczę, że Mou mu zaufa. Może nie będzie grał pierwszych skrzypiec, jednak jako uzupełnienie drużyny pasuje idealnie.
Poziom: 48
dodano: 12.07.2017, 15:30, #2 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Julia Roberts z zarośniętym jak agrest Matą :).

Pozdrawiam.
Poziom: 18
dodano: 12.07.2017, 14:03, #1 Zwiń/Pokaż komentarz SuperDrewinho
Bojan Đorđić wielka legenda z jednym występem na koncie. Gra sobie od paru lat w spotkaniach ,,legend". Teraz jeszcze pojechał do USA na tour wraz z reszta byłych Diabłów którzy grali kiedyś w przeciwieństwie do niego.
Rocznik 82 dopiero 35 lat czym się tak zasłużył? Nie rozumiem jego fenomenu
Carrick starszy i dalej gra :)

Komentarze (4)