R E K L A M A

+ +2 - Johnstone wypożyczony do Aston Villi

Transfery Cezary Kawecki @14.07.2017 | Przeczytano 949 razy

Dotyczy: Sam Johnstone, Aston Villa

Johnstone wypożyczony do Aston Villi
Źródło: manutd.com

Manchester United za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej potwierdził roczne wypożyczenie Sama Johnstone'a do Aston Villi.

24-letni bramkarz połowę poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu właśnie w zespole prowadzonym przez Steve'a Bruce'a, rozgrywając w tym czasie 22 spotkania w koszulce Aston Villi. Pomimo sporego zainteresowania Johnstonem, klub z Birmingham zdołał sfinalizować kolejne wypożyczenie wychowanka United, dzięki czemu uda się on z resztą składu na przedsezonowy obóz.

Tuż po finalizacji swoich przenosin na Villa Park, Johnstone w rozmowie z oficjalną stroną klubową mówił:

Jestem zachwycony, że tutaj wróciłem. Ostatni sezon w moim wykonaniu naprawdę mi się podobał, a Aston Villa jest świetnym klubem, z bardzo dobrymi zawodnikami i oddanymi kibicami.

 

Nie mogę się doczekać, aby od nowa zacząć treningi i grę z zespołem. Wierzę, że może być to dla nas specjalny sezon i będę ciężko pracował każdego dnia, aby grać na takim poziomie, który doprowadzi nas do tego, czego chcemy.

Johnstone, który zwyciężał w młodzieżowym FA Cup w 2011 roku, w Aston Villi spotka się z innym ważnym graczem, który trafił do Birmingham latem tego roku - byłym kapitanem reprezentacji Anglii, Johnem Terrym.


Źródło: manutd.com

Tagi: Aston Villa, Bramkarze, Football League Championship, Premier League, Sam Johnstone, Steve Bruce, Wypożyczenia

Komentarze - bądź pierwszy