R E K L A M A

+ +2 - Komfort United - Pereira może być następcą de Gei

Transfery Marecki90 @15.07.2017 | Przeczytano 1602 razy

Komfort United - Pereira może być następcą de Gei
Źródło: football365.com

Manchester United może ze spokojem przyglądać się kolejnej sadze związanej z przyszłością Davida de Gei, ponieważ w klubie jest jeszcze Joel Castro Pereira, którego uważa się za realnego następcę Hiszpana.

Real Madryt od kilku lat wyraża swoje zainteresowanie byłym zawodnikiem Atlético Madryt i podobno jest skłonny zaproponować 50 milionów funtów za 26-latka.

Według dziennikarzy Independent, United ze spokojem podchodzą do ostatnich doniesień o zainteresowaniu "Królewskich", gdyż wierzą w swą niezwykle silną pozycję negocjacyjną.

W 2015 roku de Gea podpisał nowy kontrakt z Czerwonymi Diabłami, który obowiązuje do 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. Sam zawodnik nie naciska na transfer, a klub nie musi sprzedawać zawodnika dla zysku ekonomicznego.

Według dziennikarzy, długoletnia umowa Hiszpana nie jest jedynym powodem, by być spokojnym. Prawdę mówiąc w United jest wiele osób, które uważają, że obecnie trzeci bramkarz zespołu Joel Castro Pereira mógłby go zastąpić.

Istnieje przekonanie, że Portugalczyk ma potencjał, by być lepszym bramkarzem, niż de Gea i klub nie musi sprowadzać nowego golkipera w przypadku odejścia Davida.

Czerwone Diabły preferują jednak pozostawienie obu zawodników w klubie, by Joel mógł podpatrywać i uczyć się fachu od swojego starszego kolegi.


Źródło: football365.com

Tagi: Bramkarze, David de Gea, Joel Castro Pereira, Real Madryt, Spekulacje, Transfery

Komentarze - bądź pierwszy