R E K L A M A

+ +2 - Romero nie chce de Gei w Realu Madryt

Kadra Walazz95 @29.07.2017 | Przeczytano 1434 razy

Dotyczy: Sergio Romero, David de Gea, Joel Castro Pereira, Real Madryt

Romero nie chce de Gei w Realu Madryt
Źródło: mirror

Rezerwowy bramkarz United uważa, że rywalizacja z Davidem de Geą czyni go lepszym zawodnikiem.

Mimo tego, że obecność de Gei w kadrze Manchesteru United ma ogromny wpływ na niewielką liczbę występów Sergio Romero, Argentyńczyk nie chce, aby Hiszpan przenosił się do Realu Madryt, z którym jest łączony już od dwóch lat.

Dla klubu to lepiej, kiedy jest rywalizacja między dwoma zawodnikami. Prawda jest taka, że jesteśmy przyjaciółmi i pomagamy sobie. W ten sposób sprawiamy, że jesteśmy coraz lepsi. On wywiera nacisk na mnie, ja na niego i tak samo jest z Joelem Pereirą.

Gdyby został, byłoby to dla mnie dobre. Jest przyjacielem i nadal będziemy ciężko pracować i pomagać sobie na treningach. Jeśli tak będzie, to nasze występy zawsze będą na wysokim poziomie

- powiedział Romero angielskim mediom.

Argentyńczyk niedawno podpisał z United nowy, czteroletni kontrakt. 30-latek zaliczył 18 występów w zeszłym sezonie, w tym 12 w Lidze Europy. Zawodnik nie jest pewien tego, ile występów zaliczy w sezonie 2017/18.

Nie wiem jak będzie. O tym, który z nas wystąpi, będziemy dowiadywali się jak zwykle przed meczem, ale będziemy ciężko pracować i postaram się dobrze wykorzystać te minuty, które będą mi dane

- zapowiedział Romero.

30-letni bramkarz niewątpliwie przez miniony rok wielokrotnie udowodnił swoją przydatność. Czy reprezentant Argentyny w nadchodzącym sezonie wystąpi w podobnej liczbie meczów co w poprzednim?


Źródło: goal.com

Tagi: Bramkarze, David de Gea, Forma, Joel Castro Pereira, Real Madryt, Sergio Romero, Skład, Spekulacje, Transfery

Komentarze - bądź pierwszy