R E K L A M A

+ +1 - 10 najlepszych wypowiedzi o Lukaku

Ciekawostki Consigliere1 @29.07.2017 | Przeczytano 1205 razy

Dotyczy: Romelu Lukaku, Michael Carrick, Ander Herrera, Vincent Kompany, Paul Pogba, Marcus Rashford, Wayne Rooney, Kevin De Bruyne, José Mourinho

10 najlepszych wypowiedzi o Lukaku
Źródło: manutd.com

Przejście Romelu Lukaku na Old Trafford wywołało spore poruszenie w świecie piłki nożnej. Wpis na Twitterze o porozumieniu między Manchesterem United a Evertonem był podawany dalej ponad 93 tysiące razy. Jest to rekord tzw. retweetów na oficjalnym koncie Manchesteru United.

Lukaku pokazał się z dobrej strony na tournée i niewykluczone, że mierzy już w kolejne rekordy. Z tej okazji, redaktorzy z ManUtd.com wybrali 10 najlepszych wypowiedzi na temat nowego napastnika United.

Michael Carrick

Nie mogłem się nawet do niego zbliżyć, gdy chciałem odebrać mu piłkę. Przynajmniej teraz nie będę musiał za często tego robić! [śmiech]. Sami wiecie, co potrafi wnieść do zespołu. To duży facet z wielką osobowością. Do tego potrafi strzelać gole. Właśnie tego od niego potrzebujemy. Jestem przekonany, że zaliczy tutaj świetny okres.

Andy Cole

Wysokie sumy za transfery są teraz normą. Nie sądzę, aby miało to na niego jakiś wpływ. Lukaku jest ograny w Premier League. Będzie zdobywał wiele bramek dla United, a oni właśnie tego potrzebowali w ostatnim sezonie. Jest ogromnym wzmocnieniem dla tego klubu.

Kevin De Bruyne

Myślę, że jest w stanie zdobyć dla United 20-25 bramek w sezonie. Jego dorobek strzelecki jest imponujący. Ma dopiero 24 lata, a już jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. To niesamowite.

Ander Herrera

Wszyscy mówią tyko o przyszłych bramkach Lukaku dla United. Jest to oczywiste, ale niektórzy zapominają o jego innych atutach. Romelu jest bardzo silny i ciężko jest mu odebrać piłkę. Myślę, że będzie pomocny nie tylko w ofensywie. To ważna osoba dla drużyny.

Vincent Kompany

Romelu posiada jedną niesamowitą zdolność- pragnienie zdobywania bramek. Wierzy we własne umiejętności, wyznacza sobie nowe cele i chce być jeszcze lepszym piłkarzem. Obserwuję go już od wielu lat. Jego postawa jest dla mnie czymś wyjątkowym.

José Mourinho

Romelu jest stworzony dla United. To duży facet z wielką osobowością. To normalne, że chce rozwijać swoją karierę w największym klubie. Stanowi wspaniałe uzupełnienie składu. Nie mogę się doczekać naszej ponownej współpracy.

Paul Pogba

Wszyscy jesteśmy zachwyceni jego transferem do United. Od zawsze mieliśmy z Romelu takie same marzenia i cele w karierze. To piłkarz światowej klasy. Jest jednym z moich najlepszych kolegów na boisku. Cieszę się z jego sukcesu.

Marcus Rashford

Romelu znajduje się w dobrym etapie swojej kariery. Wydaje mi się, że przybył do nas w idealnym momencie. Wciąż poznajemy siebie na boisku, ćwiczymy zgranie i poprawiamy współpracę. O to właśnie chodzi w drużynie.

Wayne Rooney

Manchester United jest klubem żądnym trofeów. Romelu musi być wystarczająco silny, aby poradzić sobie z tym wyzwaniem. Posiada wielkie umiejętności. Jeśli przezwycięży presję, to na pewno osiągnie tutaj sukces.

Ruud van Nistelrooy

Spodziewam się, że niedługo pokaże szczyt swoich możliwości. Dla United to idealny moment na zakontraktowanie Lukaku. Mam nadzieję, że przez następne 6-8 lat, Manchester United będzie miał wspaniały atak w osobie Romelu.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Ander Herrera, Andy Cole, Ciekawostki, José Mourinho, Kevin De Bruyne, Marcus Rashford, Michael Carrick, Paul Pogba, Portale społecznościowe, Romelu Lukaku, Ruud van Nistelrooy, Transfery, Vincent Kompany, Wayne Rooney

Komentarze - bądź pierwszy