R E K L A M A

+ +2 - Fani United wściekli na ceny hoteli w Skopje

Superpuchar Europy Cezary Kawecki @30.07.2017 | Przeczytano 939 razy

Dotyczy: Real Madryt vs Manchester United [08.08.2017]

Fani United wściekli na ceny hoteli w Skopje

Przedstawiciele Manchester United Supporters Trust (MUST) napisali otwarty list do macedońskich władz z obawami związanymi z podwyżkami cen za hotele w stolicy kraju.

Triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Europy zagrają 8 sierpnia z Realem Madryt o Superpuchar Europy w stolicy Macedonii, Skopje. Ze wstępnych raportów wynika, że za nieco ponad tydzień do tego miasta zawita około 10 tysięcy kibiców Czerwonych Diabłów.

Przed kilkoma tygodniami spora grupa fanów United zarezerwowała pokoje w niedalekiej odległości od stadionu. W ostatnich dniach okazało się, że ich miejsca zostały anulowane, a hotele przedstawiły zaktualizowane oferty po zawyżonych cenach. W proteście niektórzy mieszkańcy stolicy Macedonii oferowali kibicom zarówno Manchesteru, jak i Realu wolne pokoje w swoich domach.

Organizacja MUST szybko zareagowała na takie wieści i wystosowała oficjalny list do władz kraju, który został zamieszczony na specjalnie utworzonej stronie internetowej.

Jego treść na witrynie supercupskopje.com, na której mieszkańcy stolicy oferowali wolne pokoje, brzmi:

Będziemy monitorować sytuację w okresie do rozpoczęcia meczu i zbierać dalsze dowody na temat tego problemu, co może nas skłonić do kontaktu z międzynarodową agencją rezerwacji hotelowych. Większość z lokalnych hoteli podlega właśnie jej i/lub UEFA.

 

Motywując się niedawnym skandalem dotyczącym rezerwacji w Skopje, zdecydowaliśmy się udowodnić, że to miasto może być także gościnne. Strona internetowa została stworzona z myślą o meczu o Superpuchar Europy 2017.

UEFA póki co nie podjęła się komentarza tej sytuacji.


Źródło: espnfc.com

Tagi: Finał, Kibice, Konflikty, MUST, Pieniądze, Real Madryt, Skandale, Superpuchar Europy, UEFA

Komentarze - bądź pierwszy