R E K L A M A

+ +2 - Jones nie zagra w Superpucharze Europy

Kadra Walazz95 @31.07.2017 | Przeczytano 1213 razy

Dotyczy: Phil Jones, Daley Blind, Real Madryt vs Manchester United [08.08.2017]

Jones nie zagra w Superpucharze Europy
Źródło: Guardian

Anglik został zawieszony przez UEFA na dwa mecze w europejskich pucharach.

Problemów przed meczem o pierwsze w tym sezonie trofeum Manchesteru United ciąg dalszy. Do zawieszonego za czerwoną kartkę z meczu z Celtą Vigo (1:1) Erica Bailly'ego dołączył właśnie Phil Jones.

Anglik po finale Ligi Europy z Ajaksem Amsterdam (2:0) miał werbalnie obrażać osobę odpowiedzialną za kontrolę antydopingową i nie stawił się na niej, za co UEFA zawiesiła go na dwa mecze w europejskich pucharach. Ponadto musi zapłacić grzywnę w wysokości 5 tysięcy funtów. Grzywnę zapłacić musi również inny zawodnik Manchesteru United, Daley Blind, jednak on nie został zawieszony na mecz z Realem Madryt, gdyż "jedynie" nie stawił się na kontroli.

Spodziewane jest, że Jones będzie się odwoływał. Według doniesień, zarówno klub jak i zawodnik są wściekli na decyzję UEFA. Obrońca United miał zostać wezwany na kontrolę, gdy drużyna pozowała z bannerem 'Manchester - a City United'.

Wygląda na to, że spotkanie z Realem Madryt będzie oficjalnym debiutem Victora Lindelöfa w barwach Czerwonych Diabłów.


Źródło: Guardian

Tagi: Ajax Amsterdam, Finał, Liga Europy, Obrońcy, Phil Jones, Real Madryt, Skandale, Superpuchar Europy, UEFA, Zawieszenie

Komentarze (4)

Poziom: 1
dodano: 01.08.2017, 10:21, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Marecki90
To jakieś nieporozumienie,co w tej uefie się odpierdziela. Za obrażenie osoby przeprowadzającej kontrole 2 mecze zakazu?? A kim ona jest niby? Powinien tak jak Blind dostać tylko karę finansową. Ciekawe czy ten przepis o karaniu zawieszeniem za obrażanie osoby kontrolującej nie powstał dopiero teraz?
Poziom: 63
dodano: 31.07.2017, 17:41, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Chyba kasa się sypnęła...

Przecież to jest totalna farsa, o ile o postawę Smallinga jeszcze aż tak się nie boję, o tyle z Lindolfem tracimy obecnie automatycznie z 20% szans z tych 50% na zwycięstwo. Mega dziwne, że akurat dwóch naszych obecnie najlepszych obrońców nie może zagrać z Realem.
Poziom: 1
dodano: 31.07.2017, 17:05, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Walazz95
A Mourinho mówił, że w najbliższych dniach zobaczymy dlaczego na środku obrony w towarzyskich Lindelof gra ze Smallingiem. To znaczy że byliśmy na to przygotowani bo w klubie o tym wiedzieli.
Poziom: 47
dodano: 31.07.2017, 16:57, #1 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Sprytnie Real zamierza wygrać to spotkanie.

Komentarze (4)