R E K L A M A

+ -1 - "Za duża głowa" przeszkodą przy transferze Isco

Ciekawostki Cezary Kawecki @10.08.2017 | Przeczytano 1983 razy

Dotyczy: Isco

"Za duża głowa" przeszkodą przy transferze Isco
Źródło: sport.es

Manchester United, który w 2013 roku sondował możliwość sprowadzenia Isco, ostatecznie zrezygnował z jego usług z dość komicznego powodu.

25-letni pomocnik od kilku sezonów był łakomym kąskiem między innymi dla Barcelony. Kataloński klub przed czterema laty na poważnie zaczął interesować się obecnym gwiazdorem Realu Madryt, ale finalnie nie podjął próby jego sprowadzenia wskutek nadmiaru zawodników w środkowej linii (Xavi, Andrés Iniesta, Cesc Fàbregas, Thiago Alcântara). Jak się okazuje, z jego usług zrezygnował także Manchester United, a to za sprawą.. zbyt dużej głowy w stosunku do reszty ciała.

Rzekome zainteresowanie Czerwonych Diabłów miało miejsce w ostatnim roku pracy Sir Alexa Fergusona w klubie. Stacja ESPN dopiero teraz opublikowała jego wypowiedź z przeszłości, która brzmiała:

Isco jest dobrym zawodnikiem, ale nie jest wystarczająco szybki, a jego głowa jest zbyt duża co do reszty ciała.

Będąc daleko od ironii, jest oczywiste, że brak transferu Isco był uzależniony od zupełnie innych kryteriów. Być może jednym z nich były niezbyt imponujące warunki fizyczne Hiszpana (174 centymetry wzrostu), choć jak pokazuje przykład chociażby Juana Maty (170 centymetrów), aspekt ten absolutnie nie może być kluczowy w kontekście oceny klasy zawodnika.

Znalezione obrazy dla zapytania isco united 2013


Źródło: sport.es

Tagi: Barcelona, Isco, Real Madryt, Sir Alex Ferguson, Śmieszne, Spekulacje, Transfery

Komentarze (3)

dodano: 11.08.2017, 01:20, #3 Zwiń/Pokaż komentarz James the killer [93.105.112.***]
Sytuację z Isco skomentuję tak: komentarz zbędny :D
Poziom: 63
dodano: 10.08.2017, 15:12, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Prawda jest taka, że gdy Isco wymiatał z Malagą w LM to wtedy trzeba było się po niego zgłosić, United przegapili okazję mówi się trudno, a powód wątpię by był prawdziwy, najwyraźniej Ferguson go nie kupił, bo wiedział, że oddaje klub, a Moyes cóż, był zapatrzony ślepo w Fabregasa..
Poziom: 47
dodano: 10.08.2017, 14:24, #1 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Sezon ogórkowy w pełni, to MS zmienia się w Pudeleksite.

Komentarze (3)