R E K L A M A

+ +1 - Sky: United poważnie zainteresowani Sessegnonem

Transfery dinos @21.08.2017 | Przeczytano 1595 razy

Sky: United poważnie zainteresowani Sessegnonem
Źródło: SkySports

Jak donoszą źródła Sky Sports, Manchester United jest bardzo poważnie zainteresowany nastolatkiem z Fulham Ryanem Sessegnonem. O tego zawodnika walczy również Tottenham Hotspur.

17-latek jest jednym z największych angielskich talentów i pomimo młodego wieku zanotował już 26 występów w Championship, a do tego reprezentuje swój kraj na szczeblu U-19. Fulham jednak nie chce sprzedawać swojego zawodnika w tym okienku transferowym.

Ryan Sessegnon, który może występować na lewej obronie, a także skrzydle, był w składzie zwycięskiej reprezentacji Anglii na Mistrzostwach Europy U-19 i niedawno podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem z Craven Cottage.

Sky Sports donosiło w zeszłym tygodniu, że poważne zainteresowanie tym piłkarzem wyraża również Tottenham Hotspur, jednak otrzymali oni ostrzeżenie, że będą musieli złożyć naprawdę wysoką ofertę, jeśli zechcą zakontraktować młodego Anglika.

Jeśli tylko Sessegnon stanie się dostępny na rynku transferowym, "Koguty" będą musiały stoczyć walkę z United, ponieważ wszystko wskazuje na to, że José Mourinho jest równie wielkim fanem młodego obrońcy co Mauricio Pochettino.

Jak donoszą źródła Sky Sports, Manchester United jest gotów wypożyczyć Sessegnona z powrotem do Fulham, jeśli tylko uda się osiągnąć porozumienie w sprawie transferu. Wszystko wskazuje jednak na to, że klub z Londynu nie jest jeszcze gotowy na rozstanie z młodym zawodnikiem, nawet w przypadku oferty opiewającej na £25m.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Football League Championship, Fulham, Obrońcy, Ryan Sessegnon, Spekulacje, Tottenham Hotspur, Transfery

Komentarze (1)

Poziom: 38
dodano: 22.08.2017, 12:50, #1 Zwiń/Pokaż komentarz dees.
25 mln? :O co się dzieje... Może zamiast jego dać po prostu się ogrywać B-Jacksonowi? Ktoś coś więcej wie na temat Sessegnona

Co do innych transferów chodzą jakieś plotki, że PSG chce podobno sprzedać Draxlera bo nie widdzi dla niego miejsca po przyjściu Neymara. To by było wzmocnienie dopiero

Komentarze (1)