R E K L A M A

+ +2 - "Wilki" chcą wypożyczyć McTominaya

Transfery Marecki90 @31.08.2017 | Przeczytano 786 razy

Dotyczy: Scott McTominay, Wolves

"Wilki" chcą wypożyczyć McTominaya
Źródło: The Sun

Wiele wskazuje na to, że w ostatnich godzinach okienka transferowego Wolverhampton Wanderers postara się o ściągnięcie 20-letniego pomocnika United na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Pod koniec ubiegłego sezonu McTominay rozpoczął treningi z pierwszym zespołem. 20-letni pomocnik zadebiutował w Premier League w wyjazdowym meczu z Arsenalem (0:2), a w spotkaniu z Crystal Palace (2:0) na Old Trafford po raz pierwszy znalazł się w wyjściowej jedenastce i rozegrał pełne 90 minut.

Młody Anglik swoją pracą na treningach zdążył zaimponować José Mourinho. W konsekwencji tego 20-latek znalazł się w kadrze United na przedsezonowe tournée po Stanach Zjednoczonych. Dobrą formę McTominay podkreślił zdobywając swoją pierwszą bramkę w seniorskiej drużynie w wygranym przez Czerwone Diabły 3:0 meczu z norweską Vålerengą.

O swoich wrażeniach po zdobyciu premierowego trafienia w pierwszej drużynie pomocnik mówił tak:

Przyjechałem tutaj razem z pierwszą drużyną i zacząłem grać dla niej w przedsezonowych spotkaniach, a teraz jeszcze do tego zdobyłem bramkę.

 

To jest najlepsze uczucie na świecie.

 

To najlepszy okres w moim życiu, dlatego teraz chcę więcej i więcej. To jest rzecz dla której ciężko pracujesz każdego dnia, poświęcasz dla niej całego siebie.


Źródło: The Sun

Tagi: Football League Championship, Pomocnicy, Scott McTominay, Spekulacje, Wolverhampton Wanderers, Wypożyczenia

Komentarze - bądź pierwszy