R E K L A M A

+ +1 - Legendy uczczą pamięć ofiar zamachów terrorystycznych

Klubowe Marecki90 @01.09.2017 | Przeczytano 1001 razy

Legendy uczczą pamięć ofiar zamachów terrorystycznych
Źródło: manutd.com

Podczas spotkania legend Manchesteru United i Barcelony, piłkarze obu zespołów upamiętnią ofiary ostatnich zamachów terrorystycznych w obu miastach. 

Zawodnicy obu drużyn wystąpią z czarnymi opaskami na ramionach, a spotkanie rozegrane na Old Trafford poprzedzi minuta ciszy ku pamięci ofiar zamachów w Manchesterze i Barcelonie.

Dodatkowym elementem upamiętniającym ofiary ataków terrorystycznych będą wyjątkowo przygotowane na tę okazję koszulki w których wystąpią zawodnicy. Z tyłu trykotów zamiast nazwisk legend pojawią się nazwy miast, które padły ofiarą ataku terrorystów i które reprezentują oba kluby.

O pozasportowym znaczeniu jutrzejszego spotkania wypowiedział się Bryan Robson.

Mieszkańcom Manchesteru nie są obce niszczące skutki terroryzmu i ze współczuciem patrzymy na mieszkańców Barcelony, wiedząc jak trudno jest im dojść do siebie po ataku terrorystycznym.

 

Jednakże, jako dwa z najbardziej utytułowanych klubów na świecie, postaramy się wykorzystać siłę piłki nożnej i połączyć ludzi ze sobą.

 

W tych ciężkich czasach musimy się zjednoczyć i pokazać naszą siłę, stanowiąc naszą wspólnotę, która stanie razem przeciwko współczesnym formą terroryzmu.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Barcelona, Bezpieczeństwo, Bryan Robson, Legendy United, Rewanże, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy