R E K L A M A

+ +2 - Andreas Pereira wypożyczony do Valencii

Wypożyczenia Marecki90 @02.09.2017 | Przeczytano 1122 razy

Dotyczy: Andreas Pereira, Valencia

Andreas Pereira wypożyczony do Valencii
Źródło: valenciacf.com

Andreas Pereira w sezonie 2017/18 będzie reprezentował barwy hiszpańskiej Valencii. O rocznym wypożyczeniu pomocnika do drużyny z La Liga, Manchester United poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

21-latek został ogłoszony nowym zawodnikiem Valencii w ostatnich godzinach trwania okienka transferowego w Hiszpanii. Dla Brazylijczyka będzie to już drugie wypożyczenie do klubu z Półwyspu Iberyjskiego.

Pereira, który w drużynie United rozegrał 13 spotkań i strzelił jednego gola, zna realia ligi hiszpańskiej. Młody pomocnik w poprzednim sezonie reprezentował barwy Grenady, która niestety spadła z ligi. 

O swoich doświadczeniach nabranych podczas ubiegłorocznego pobytu w Hiszpanii, 21-latek opowiedział podczas rozmowy przeprowadzonej dla oficjalnej strony internetowej United.

Osobiście dla mnie był to dobry sezon. Niestety, nie skończył się on dobrze dla zespołu.

 

Mieliśmy trudny okres, ale nauczyłem się wiele grając pod presją i próbując uniknąć spadku.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Andreas Pereira, Pomocnicy, Primera División, Valencia, Wypożyczenia

Komentarze (4)

Poziom: 57
dodano: 03.09.2017, 22:38, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Nieco dziwna decyzja. Tzn. jasne, Andreas łyknie więcej doświadczenia w Valencii niż grając od święta w MU, jednak my wciąż mamy tylko kilku środkowych pomocników, a frontów aż 4. Mourinho aktualnie uskutecznia 4-2-3-1, jednak prędzej czy później przyjdą mecze (zwłaszcza w LM) gdzie będzie trzeba przejść na 4-3-3 i wówczas jedynym zmiennikiem dla trójki w środku pola będzie Fellaini. Mam wrażenie, że Portugalczyk popełnia ten sam błąd co z oddaniem Schweinsteigera i Schneiderlina zimą (nie chodzi o samą decyzję, jeno czas jej podjęcia), gdy na wiosnę oddychaliśmy już rękawami i na ligę nie mieliśmy zupełnie sił.

Spox, Pogba, Matic, Herrera i Fellaini rzadko się łamią, niemniej jednak pierwiastek kreatywny w postaci Andreasa mógłby się czasem przydać - czy to w spotkaniu ze słabszym przeciwnikiem czy to przy wysokim pressingu i potrzebie doskonałych podań na małej przestrzeni.

Wydaje mi się jednak, że Mourinho nie widzi u niego odpowiedzialności która pozwoliłaby mu na grę na ósemce, a na dziesiątce widzi swojego człowieka. To bardzo ludzka decyzja Jose, ja jednak wciąż martwię się o szerokość naszej kadry.
Poziom: 63
dodano: 02.09.2017, 17:11, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Nie rozumiem tego ruchu, czy Pereira jest gorszy niż taki Lingard? Poza tym kiedy Brazylijczyk ma się nauczyć grać w PL i w samym United jak nie teraz, gdy jest forma. Jak Mou mówił, że wypożyczy go ewentualnie tylko do klubu z PL to się cieszyłem, a teraz, Valencia niby wraca do gry, jednak LaLiga to zupełnie inna liga niż PL.
Poziom: 18
dodano: 03.09.2017, 00:00, #2 Zwiń/Pokaż komentarz SuperDrewinho
Lingard jest kolegą Paula Pogby i mimo, że nie potrafi dośrodkować w pole karne gra na skrzydle najczęściej.
Pereira umiejętnościami go przewyższą ale Jesse strzelil pare goli na Wembley to i ma kredyt u Jose.
Poziom: 1
dodano: 03.09.2017, 10:44, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Tony Martial
Z tego co się orientuje Mou chciał zatrzymać Pereirę,ale zawodnik widocznie oczekiwał już teraz więcej minut niż menadżer jest w stanie mu zaoferować,a Lingard wiadomo jest słabszym od niego zawodnikiem,ale on chyba nie oczekuje aż tylu minut,co oczekiwałby Andreas.

Komentarze (4)