R E K L A M A

+ 0 - Rooney z zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu

Byli zawodnicy Marecki90 @02.09.2017 | Przeczytano 1725 razy

Dotyczy: Wayne Rooney

Rooney z zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu
Źródło: The Sun

W piątek około godziny 2 rano Wayne Rooney został zatrzymany przez policję w Cheshire. Po przeprowadzeniu odpowiednich badań, Anglikowi postawiono zarzut jazdy pod wpływem alkoholu.

Po usłyszeniu zarzutów były zawodnik United został zwolniony do domu. Za skutki swojego zachowania odpowie przed sądem 18 września, czyli dzień po spotkaniu Manchesteru United z Evertonem na Old Trafford.

O szczegółach całej sytuacji można przeczytać w policyjnym oświadczeniu:

Policja w Cheshire zatrzymała mężczyznę prowadzącego samochód pod wpływem alkoholu w Wilmslow.

 

Mężczyzna został aresztowany niedługo po godzinie drugiej rano w piątek 1 września. Policjanci zatrzymali czarny pojazd marki VW Beetle na Altrincham Road w Wilmslow.

 

Wayne Rooney, lat 31, otrzymał zarzuty przekroczenia dopuszczalnej prędkości oraz prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Bezpieczeństwo, Everton, Konflikty, Legendy United, Skandale, Sprawy prywatne, Wayne Rooney

Komentarze (5)

Poziom: 18
dodano: 02.09.2017, 23:58, #5 Zwiń/Pokaż komentarz SuperDrewinho
Kolejna zdrada https://sport(...)j-nocy/8

Rooney to swoją drogą niezły koneser :)
Poziom: 57
dodano: 03.09.2017, 22:29, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Ten człowiek jest naprawdę żenujący. Błąd konsekwentny to jego drugie imię. Rozumiem, że ma tak wiele hajsu i na tyle twardą skórę by olewać totalnie wszystkie zarzuty mediów, jednak czy tak trudno jest pojąć jak będą czuli się jego synowie gdy za 10-15 lat przeczytają te wszystkie newsy ukazujące ich ojca jako dziwkarza, piłkarza który prezentował etos pracy niezgodny z jakimikolwiek profesjonalnymi normami, kpiącego z kodeksu prawnego, własnych trenerów, kibiców, a także z ich matki?

Jakiś czas temu wypowiadał się, że to on i Carrick dbali o poziom w United na przestrzeni ostatnich lat, po odejściu Fergusona. I o tym, że to było strasznie trudne wyzwanie. O ile Michaelowi można zarzucić "tylko" brak formy (o co w tym wieku nietrudno) i brak jąder, o tyle Wayne powinien po prostu zamilknąć. Jeśli zawodnicy podglądali jego podejście do futbolu, gasnącą ambicję i mieli okazję poobserwować okładki brukowców to nic dziwnego, że grali tak jak kapitan. Tak, Rooney stwierdził, że bardzo trudno ustabilizować standardy w United i że teraz to już nie jest jego problem.

Dzięki Bogu.
Poziom: 63
dodano: 02.09.2017, 17:13, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Roo pewnie opijał kolejnego dzieciaka, a kiedy miał to robić wcześniej jak nie teraz, gdy wolne, bo w końcu zrezygnował z kadry. ;)
Poziom: 42
dodano: 02.09.2017, 14:30, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Wazza
Wayne, VW Beattle? Really?
Poziom: 47
dodano: 02.09.2017, 12:47, #1 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Z przyzwyczajenia, jak gra kadra, to Rooney się alkoholizuje.

Komentarze (5)