R E K L A M A

+ +1 - Pereira wyjaśnia jak trafił do Valencii

Wypożyczenia Cezary Kawecki @08.09.2017 | Przeczytano 1287 razy

Dotyczy: Andreas Pereira, Juan Mata

Pereira wyjaśnia jak trafił do Valencii
Źródło: anchesterevenin...

Andreas Pereira, który w ostatnim dniu letniego okienka został wypożyczony do Valencii, zdradził, jak doszło do tego ruchu.

21-latek stawił się w ośrodku szkoleniowym Manchesteru United w ostatnim dniu letniego okienka transferowego, po czym wsiadł w samolot i poleciał do Belgii, aby spędzić czas z rodziną. Niedługo potem Valencia ogłosiła jego roczne wypożyczenie, o czym spekulowano od kilku tygodni.

Sam Pereira postanowił skomentować całą sytuację:

Na początku byłem przekonany, że nie trafię do Valencii i będę musiał zostać w MU. Mentalnie byłem na to gotowy, ale w ostatnich minutach sytuacja uległa zmianie i byłem bardzo zadowolony, że klub nie robił mi przy tym problemów.

 

Obawiałem się, że nie będzie to możliwe. Byłem w Belgii, spędzałem czas z rodziną i cieszyłem się trzema dniami wolnego. Kiedy jednak powiedziano mi, że do zakończenia okienka szybko musi się wszystko wyjaśnić, byłem bardzo szczęśliwy.

Były zawodnik Valencii Juan Mata pogratulował 21-latkowi takiego wyboru, który sam zgłosił się do Hiszpana o pomoc:

Juan w bardzo dobrych słowach wypowiadał się na temat Valencii. Powiedział mi, że to świetny klub i jest to bardzo fajne miasto. Mówił też, że tamtejsi fani są znakomici. Teraz chcę udowodnić na boisku, że zasługuję na ten ruch.

Znalezione obrazy dla zapytania andreas pereira valencia


Źródło: manchestereveningnews.co.uk

Tagi: Andreas Pereira, Juan Mata, Pomocnicy, Valencia, Wypożyczenia

Komentarze - bądź pierwszy