R E K L A M A

+ +1 - Pogba podziękował fanom za wyróżnienie

Nagrody i wyróżnienia Marecki90 @08.09.2017 | Przeczytano 516 razy

Pogba podziękował fanom za wyróżnienie
Źródło: manutd.com

Paul Pogba po otrzymaniu statuetki dla najlepszego zawodnika w sierpniu, podziękował wszystkim kibicom Manchesteru United, którzy oddali na niego swoje głosy.

Francuz w sierpniu spisywał się wyjątkowo solidnie. W trzech pierwszych kolejkach nowego sezonu Premier League pomocnik zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę. Dwukrotnie został okrzyknięty mianem najlepszego zawodnika spotkania. Łącznie w trakcie trwania plebiscytu, na oficjalnym koncie klubu na twitterze oddano ponad 172 tysięcy głosów, 49% z nich otrzymał Paul Pogba.

24-latek po odebraniu statuetki podziękował fanom, który obdarzyli go tym tytułem. W wypowiedzi dla MUTV powiedział:

Jestem bardzo zadowolony i chciałbym podziękować kibicom, którzy oddali na mnie głos w tym miesiącu.

 

To był dobry okres dla mnie i całego zespołu. Mam nadzieję, że będzie tak nadal. Sezon jest długi i muszę utrzymać ten poziom, by pomóc drużynie.

Zawodnik został również zapytany przez dziennikarza MUTV co sądzi o najnowszych danych Sports Direct z których wynika, że koszulki z jego nazwiskiem są najczęściej kupowanymi przez fanów od 1 maja 2017 roku.

Ta statystyka sprawia, że jestem szczęśliwy i bardzo dumny. To coś czego każdy pragnie, kiedy widzi się, że kibice są z zawodnikiem. Wszyscy tego potrzebują. Teraz musimy im odpowiedzieć dobrą grą na boisku i sprawiać, że będą zadowoleni.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Kibice, Nagrody i wyróżnienia, Paul Pogba, Piłkarz Miesiąca, Stroje

Komentarze - bądź pierwszy