R E K L A M A

+ +2 - Giggs: "Rooney powinien celebrować zdobycie bramki"

Wypowiedzi przedmeczowe Marecki90 @17.09.2017 | Przeczytano 939 razy

Dotyczy: Ryan Giggs, Wayne Rooney, Manchester United vs Everton [17.09.2017]

Giggs: "Rooney powinien celebrować zdobycie bramki"
Źródło: squawka.com

Ryan Giggs nie widzi problemu, by Wayne Rooney celebrował zdobycie ewentualnej bramki strzelonej w niedzielnym spotkaniu na Old Trafford.

"Wazza" po 13 latach spędzonych w klubie z czerwonej części Manchesteru zdecydował się na powrót do Evertonu. W niedzielnym spotkaniu angielski napastnik zagra po raz pierwszy w Teatrze Marzeń od czasu swojego transferu do ekip "The Toffees". Legenda United, Ryan Giggs uważa, że Rooney powinien celebrować bramkę jeśli zdobędzie ją w spotkaniu przeciwko Czerwonym Diabłom.

Jeżeli strzela się bramkę, to słyszy się krzyczących piłkarzy i po części traci się kontrolę nad sobą. Nie uważam, że zawodnicy powinni unikać uczucia towarzyszącego im w tym momencie.

 

Trzeba okazać szacunek, nie przesadzać, ale jak strzeli się gola, to trzeba się cieszyć. Myślę, że fani to zrozumieją.

Walijczyk jest spokojny o ciepłe przyjęcie Rooneya przez kibiców na Old Trafford. 31-latek w przeszłości zapracował na szacunek fanów, zdobywając z klubem z Manchesteru pięciokrotnie mistrzostwo Anglii, czterokrotnie Puchar Ligi, Puchar Anglii, Klubowe Mistrzostwo Świata, Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy.

Znając Wayne’a, wiem, że pewnie będzie się denerwował. Ale cieszy się też na myśl tego meczu. Na pewno będzie chciał strzelić gola, bo to jego praca.

 

Może liczyć na fantastyczne przyjęcie ze strony kibiców, gdyż był niesamowitym zawodnikiem dla United w bardzo udanym okresie w historii klubu.

 

Jestem pewien, że Rooney wyczekuje swojego powrotu, a kibice z kolei będą ciekawi jak sobie poradzi. Część z nich ma nadzieję, że nie zdoła się wpisać na listę strzelców, a inni nie będą tego chcieli.


Źródło: Sky Sport

Tagi: Everton, Kibice, Legendy United, Old Trafford, Premier League, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Wypowiedzi przedmeczowe

Ankieta - wypowiedz się!

Czy Wayne Rooney powinien celebrować bramkę, jeśli zdobędzie ją w niedzielnym spotkaniu przeciwko United?

Komentarze - bądź pierwszy