R E K L A M A

+ +2 - Mourinho: "Wayne to legenda United"

Wypowiedzi przedmeczowe Marecki90 @17.09.2017 | Przeczytano 985 razy

Dotyczy: Wayne Rooney, José Mourinho, Manchester United vs Everton [17.09.2017]

Mourinho: "Wayne to legenda United"
Źródło: manutd.com

Podczas konferencji przed spotkaniem z Evertonem, José Mourinho określił Wayne Rooneya "legendą United". Niedzielny mecz będzie pierwszym powrotem Anglika na Old Trafford od czasu opuszczenia klubu z czerwonej części Manchesteru.

Były napastnik Czerwonych Diabłów pozostaje najlepszym strzelcem w historii klubu, zdobywając 253 bramki podczas 13-letniej kariery w United. Niedzielne spotkanie będzie pierwszym powrotem Rooneya na Old Trafford w nowych barwach klubowych. Podczas konferencji przedmeczowej José Mourinho w samych superlatywach wypowiedział się na temat 31-latka.

Uważam, że czasami słowo "legenda" jest używane zbyt powszechnie, ale nie w tym przypadku. Wayne to prawdziwa legenda tego klubu. Jego liczby mówią same za siebie. To oczywista legenda klubu i na pewno zostanie przywitany tak, jak na to zasłużył.

 

Zapewne przed meczem wymienimy się uściskami, byliśmy przyjaciółmi. Czas na rozmowę przyjdzie po meczu, kiedy piłkarze udadzą się do szatni, a moje biuro będzie dla niego otwarte. Wayne nie będzie musiał pukać.

 

Wiem, że stadion okaże mu należny szacunek. Mam nadzieję, że będzie tak zarówno przed meczem, jak i po końcowym gwizdku. W trakcie spotkania Wayne będzie zawodnikiem Evertonu, który po prostu będzie chciał wygrać.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Everton, José Mourinho, Legendy United, Old Trafford, Premier League, Wayne Rooney, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy