+ +2 - Oceny pomeczowe: MU 4:0 Everton

Oceny pomeczowe Red_Devil @18.09.2017 | Przeczytano 1084 razy

Oceny pomeczowe: MU 4:0 Everton

Wczoraj na zakończenie 5. kolejki Premier League Manchester United pewnie ograł Everton 4:0. Zobaczmy jak zagrały Czerwone Diabły i sami oceńmy ich występ.

Gole na Old Trafford zdobyli Antonio Valencia, Henrich Mychitarian, Romelu Lukaku i Anthony Martial. Poniżej oceny autorstwa Manchester Evening News oraz naszego serwisu. Zapraszamy do wybrania najlepszego piłkarza w ankiecie poniżej.

Manchester United 4:0 Everton -> MEN / manusite.pl

• David de Gea - 8 / 7 - Nie stracił gola na Old Trafford od kwietnia, powstrzymał też swego byłego kapitana Wayne'a Rooneya. Utrzymał zespół w grze, gdy prowadził 1:0.
  • Antonio Valencia - 7 / 8 - Pierwszy gol na Old Trafford od ponad 3 lat, ale chyba najładniejszy w karierze.
  • Eric Bailly - 8 / 7 - Ostre wejście w Rooneya na początku meczu było jak "klin" po kacu w meczu ze Stoke City (2:2). Później już tylko lepiej.
  • Phil Jones - 7 / 7 - Powrót do formy po chwilowym spadku jak u Bailly'ego. Schował Rooneya do kieszeni.
  • Ashley Young - 7 / 7 - Zasłużenie utrzymał miejsce w wyjściowej "jedenastce", choć zagrał na drugiej flance. I znowu dobrze.
  • Marouane Fellaini - 6 / 7 - Nie zachwycił jak po wejściu na boisko w meczu z Basel (3:0). Miał zastąpić Paula Pogbę, ale brak mu kreatywności.
  • Nemanja Matić - 8 / 7 - Kontynuuje świetną passę dobrych występów. W pierwszej połowie miał większy wpływ na ofensywę United niż dwaj kolejni panowie..
  • Juan Mata - 6 / 6 - Zaczął obiecująco, ale potem tylko gasł. Trafił w słupek z rzutu wolnego.
  • Henrich Mychitarian - 7 / 8 - Brakowało mu Pogby, a większa odpowiedzialność źle na niego wpłynęła. Ale zdobył gola.
  • Marcus Rashford - 4 / 6 - Gra od początku źle mu służy, lepiej wygląda wchodząc z ławki rezerwowych. Zmiana była nieunikniona.
  • Romelu Lukaku - 7 / 8 - Czuł się swobodnie przeciwko byłemu klubowi, ale zmarnował szansę na podwyższenie prowadzenie w pierwszej połowie. Później zaliczył asystę i sam zdobył bramkę.

Zmiany:

• Jesse Lingard (w 61. minucie za Rashforda) - 6 / 6 - Zmarnował idealną okazję, ale ciężko pracował.
  • Ander Herrera (w 77. minucie za Matę) - 6 / 6 - Poukładał grę.
  • Anthony Martial (w 88. minucie za Mychitariana) - 7 / 7 - Wszedł w końcówce ale zdążył jeszcze wykorzystać rzut karny.

Tagi: Everton, Nemanja Matić, Oceny pomeczowe, Piłkarz Meczu, Premier League, Sondy, Zwycięstwo