R E K L A M A

+ 0 - Nie będzie kary dla Mourinho

Premier League dinos @25.09.2017 | Przeczytano 989 razy

Nie będzie kary dla Mourinho
Źródło: SkySports

FA nie będzie wyciągać dodatkowych konsekwencji wobec José Mourinho po tym, jak sędzia odesłał go na trybuny w trakcie spotkania Manchesteru United z Southampton.

Menadżer Manchesteru United był bardzo zaskoczony, kiedy został wysłany na trybuny przez Craiga Pawsona w końcówce spotkania na St Mary's Stadium(1:0). José Mourinho opuścił swoją strefę i postawił nogę na boisku, po czym został przyciągnięty przez sędziego technicznego Mike'a Jonesa, który wezwał Pawsona, kiedy tylko gra została przerwana. Po tym incydencie Portugalczyk uścisnął dłonie sztabu szkoleniowego "Świętych", a zapytany później o to odpowiedział:

Nie wiem, nie wiem. Craig kazał mi zejść, więc zszedłem.

W zeszłym sezonie trener Czerwonych Diabłów został dwukrotnie ukarany. Musiał obserwować spotkania z trybun i zapłacić grzywnę w wysokości 50 tys. funtów. Najpierw został odesłany na trybuny przez Marka Clattenburga w spotkaniu z Burnley (0:0), a potem został ukarany za komentarze w kierunku Anthony'ego Taylora przed spotkaniem z Liverpoolem (0:0).

Te przewinienia mogły być wzięte pod uwagę przy aktualnej sprawie, ponieważ zdarzyły się w przeciągu ostatnich 12 miesięcy, jednak FA postanowiła w tym wypadku powstrzymać się przed podejmowaniem kolejnych kroków.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Craig Pawson, Decyzje arbitrów, Federacja angielska, José Mourinho, Mike Jones, Premier League, Sędziowie, Southampton, Zawieszenie, Zdjęcia

Komentarze (3)

Poziom: 38
dodano: 26.09.2017, 11:52, #3 Zwiń/Pokaż komentarz dees.
Byłem niemal pewny, że FA zawiesi Mou chociaż na jeden mecz, tak dla zasady, ale jednak mnie zaskoczyli. :)
dodano: 25.09.2017, 22:17, #2 Zwiń/Pokaż komentarz James the killer [93.105.112.***]
Echh, sędziowie niedługo wlepią mu poł sezonu zawieszenia za kichnięcie :D Dobrze, że Pawson przemówił do rozsądku tym sędziowskim baranom, Jose bardziej się przyda na ławce, niż na trybunach. Takie coś to naprawdę może się zdarzyć każdemu, aktualna sytuacja wtedy na boisku całkowicie usprawiedliwia Mou, nerwówka była i to ostra. Conte i Klopp co mecz zachowują się jak psychiczni i nikt nawet nie zwraca im za to uwagi. Tak czy owak, The Special One tym razem uniknął kary :)
Poziom: 48
dodano: 25.09.2017, 18:18, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Mourinho musi uważać bo jest potrzebny piłkarzom w czasie meczu, ale jak będzie siedział na trybunach to co on zrobi? Troche musi uważać i pomagać w kolejnych zwycięstwach.

Pozdrawiam.

Komentarze (3)