R E K L A M A

+ +2 - Young: "Walczymy o wszystkie trofea"

Kadra dinos @29.09.2017 | Przeczytano 888 razy

Young: "Walczymy o wszystkie trofea"
Źródło: Sky Sports

Jak twierdzi Ashley Young, celem Manchesteru United jest zwycięstwo we wszystkich rozgrywkach, w których Czerwone Diabły biorą udział.

Drużyna José Mourinho kontynuuje swój imponujący początek sezonu, ostatnio demolując CSKA Moskwa na ich stadionie, zwyciężając 4:1 i zapewniając sobie tym samym miejsce lidera grupy A. W zeszłym sezonie Portugalczyk poświęcił rozgrywki ligowe na rzecz Ligi Europy i przez to jego drużyna finiszowała na odległym szóstym miejscu.

Mimo to Young twierdzi, że w tym sezonie nie ma mowy o podobnym podejściu, a drużyna jest przekonana, że stać ją na zwycięstwo w każdych rozgrywkach.

Wszyscy chcą zdobyć każde trofeum, o jakie gramy. Nie będziemy dawać priorytetu żadnym rozgrywkom. Chcemy walczyć na każdym froncie, nieważne, czy chodzi o rozgrywki europejskie czy krajowe.

 

Jesteśmy zadowoleni z tego, co osiągnęliśmy w zeszłym sezonie, ale jeśli możemy dodać do tego Premier League, Ligę Mistrzów, FA Cup i jeszcze jeden Puchar Ligi Angielskiej, to oczywiście chcemy to osiągnąć.

 

Właśnie takie mamy cel i uważamy, że nasz skład jest wystarczająco mocny, aby tego dokonać.

Young, który już kilka razy wybiegał z opaską kapitana na ramieniu, ma zaledwie osiem miesięcy do końca swojego kontraktu, ale nie chce o tym teraz rozmawiać. Jak twierdzi, skupia się tylko na zespole, a nie kwestiach indywidualnych.

Nie jestem tutaj, aby rozmawiać o moim kontrakcie. Skupiam się na teraźniejszości i chcę być częścią sukcesów tego zespołu. Jako piłkarz chcesz podnosić trofea i być częścią zwycięskiej drużyny, a ja uważam, że taką drużyną jest Manchester United.

 

Najbardziej utytułowany klub w Anglii - miejmy nadzieję, że możemy jeszcze coś do tego dodać.

 

Czuję się świetnie. Oczywiście, zakładanie opaski kapitana to wielki zaszczyt. To pokazuje, że menadżer we mnie wierzy, a ja muszę odpłacić mu się dobrą grą. I wydaje mi się, że robiłem to w meczach, w których występowałem.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Ashley Young, EFL Cup, FA Cup, Forma, Kapitanowie, Kontrakty, Liga Mistrzów, Premier League, Trofea

Komentarze - bądź pierwszy