R E K L A M A

+ +1 - McTominay z nowym kontraktem

Kadra xmilkaax @20.10.2017 | Przeczytano 1095 razy

Dotyczy: Scott McTominay

McTominay z nowym kontraktem

Manchester United z przyjemnością informuje, że Scott McTominay podpisał nowy kontrakt, który zatrzymuje go w klubie do czerwca 2021 roku, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

McTominay to wychowanek Akademii, w której gra od piątego roku życia. Urodzony w Lancaster chłopak zadebiutował w pierwszej drużynie w wyjazdowym meczu z Arsenalem (0:2) na koniec zeszłego sezonu. Scott zadebiutował również w Lidze Mistrzów w środowym meczu z Benfiką Lizbona (1:0).

20-latek powiedział:

Dorastałem w tym wielkim klubie i to wszystko zawsze było ogromną częścią mojego życia. Byłem częścią Centrum Rozwoju klubu w Preston odkąd skończyłem 5 lat i od tamtej pory odnosiłem progres.

 

Zaliczyć debiut na koniec zeszłego sezonu było spełnieniem marzeń. Chciałbym podziękować managerowi za wiarę we mnie. Byłem absolutnie zachwycony, gdy powołał mnie do pierwszego składu i chcę kontynuować tę podróż z tym fantastycznym teamem.

José Mourinho powiedział:

Jestem zadowolony, że Scott podpisał nowy kontrakt, jest jednym z naszych młodych graczy, którzy pokazują się z najlepszej strony. Zaliczył debiut w lidze, teraz w Lidze Mistrzów. Nie miałem wątpliwości, by powołać Scotta do pierwszej drużyny, bo pokładamy w nim ogromne nadzieje.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Akademia United, José Mourinho, Kontrakty, Pomocnicy, Scott McTominay, Talenty

Komentarze - bądź pierwszy